Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 27-28....

Hogy érzitek magatokat 27-28. hét környékén?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat 27-28. hét környékén ? Tornaztok? Szedtek vitaminokat ? Hogy érzitek lassan vagy gyorsan telik az idő ? Mikor pakoljatok a kórházi táskát ? Baba szoba , baba ruhák készen állnak ?
2017. jún. 6. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

28. het elejen tartunk, fizikailag jol erzem magam :) A baba rengeteget mozog, nagyon aktiv. A korhazi taska majd 34. het korul kerul bepakolasra, a pici szobajat pedig kb. 30. kornyeken kezdjuk (egyelore ugyanis "raktarszoba", azaz senki nem lakja, ott teregetunk, stb.) Festeni kell, berendezni, azzal majd gyorsabban megy az ido :)

O kislany lesz, van egy 7 eves batyja, egyelore gyorsan ment az ido, bar most jonnek a kanikulas hetek-honapok.


Nalatok hogy fog telni a nyar, terveztek nyaralast?

2017. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát, egy frissítő vihar jól esne...!
2017. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi 27hetesek vagyunk. Kismamajógára járok, holnap pedig elkezdek szülésre felkészítő tanfolyamra járni. :)

Vasat, magnéziumot, kálciumot szedek.

Kegyetlenül lassan megy az idő. Akkor kezdem pakolni amikor már megvettem mindent a kórházba, már csak nekem kell pár dolog.

Babaszoba ki van festve, a bútor a héten érkezik. A picinek mindene megvan már majd csak kikell mosni, meg babakocsit összeszerelni, de ezzel még rá érek. :)

Nem érzem igazán jól magam, megpusztulok ebben a melegben plusz elkezdett vizesedni a kezem lábam.

2017. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesvitamint nem, külön vastablettát, folsavat, B vitamint igen. A derekam már le akar szakadni. :) Az idő azért nekem gyorsabban telik, mint mondjuk az első húsz hétben. Addig volt inkább keserves.

Mi a babacuccal úgy vagyunk, hogy 30. hétig szeretném befejezni a szobát, és összerakni a kórházi táskát. Ha később nehezebben menne az ácsorgás, ne akkor kelljen.

2017. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! :) én holnap kezdem a 30. hetet ;) nem tornázok ( néha kutyasétáltatás, bár az nem számít annyira annak ), 2 naponta szedem a terhesvitamint, naponta vasat és majdnem minden nap iszom magnézium és kalcium pezsgőtablettát. Szerintem gyorsan telik az idő, még nekem van néhány vizsgám a főiskolán, szóval van mit csinálnom. :D Szerintem olyan 2-3 héten belül pakolom össze a kórházi csomagot, addigra valószínűleg meglesz a kiságy a pelenkázóval és a babakocsi is, apróságok közül már szinte minden megvan :) Jó egészséget és kitartás Mindenkinek!! :)))
2017. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!