Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni szekrekedes...

Mit lehet tenni szekrekedes ellen?

Figyelt kérdés
Rostos udito nem segit
2017. jún. 7. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Üditő persze hogy nem segit, sőt még inkább az leszel. Tartósitó szer, mindenféle adalék anyag, izfokozó, édesitő szer ez mind ellensége a szervezetnek.
2017. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zabpehelybol zabkasa zoldsegek (uborka salata) oszibarack is lazit, es 3 liter viz minimum.
2017. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti megoldás a glicerines kúp.
2017. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem segítenek a házi praktikák, amúgy is kilószám esszük a gyümölcsöt, zöldséget, hozzá vagyok szokva.

Attól is lehet, hogy a vitaminodban levő vas nem szívódik fel, már ha szedsz ilyet. Ha igen, akkor hagyj ki egy napot, az segít. Vagy próbálj ki egy másik fajtát.

2017. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi más nem használ csak a Laveolac szirup. Ehettem bármit... és mivel vérszegény is vagyok, nem opció, hogy ne szedjem a vasat. :( Ez a szirup szedhető terhesen is, igaz az ízétől már rosszul vagyok. :(
2017. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
este lefekvés előtt egyél egy körtét
2017. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél kiló gyümölcs/ zöldség és egy nagy pohár tej minden nap. Nálam ez vált be. Ahogy már írták a megfelelő folyadék mennyiség is legyen meg.

Minden nap mozogj valamit.

2017. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!