Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet barnázás?

Ez lehet barnázás?

Figyelt kérdés

Én hülye nem tettem be tisztasági betétet, és a bugyin valami elszíneződés van, viszon wc papíron semmi nem volt egész nap, plusz betettem azt pár órára betét helyett, akkor sem.

Megnyugodhatok?


2017. jún. 7. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A barnazas az egyertelmuen barnas folyas, lehet vilagos vagy sotet, ugyanis alvadt vert tartalmaz. Ezt neked kell tudnod mit latsz....
2017. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

akkor még egyszer.

nem tudom, mit látok, mert nem lehet megállapítani, viszont nem folyás, mert wc papíron, máshol nincs, nem látni, üres. csak a bugyin van folt.

2017. jún. 7. 15:47
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor megegyszer. Ha Te sem tudod mit latsz, honnan tudna barki interneten keresztul.

Barna? Ha igen, akkor barnazas.

2017. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

de nem ez a kérdés, olvasd már el. az a kérdés, hogy ha egyébként nincs a papíron, wc-ben, sehol, akkor vajon olyan dolognak számít-e (mert egy folt, egy egyszeri folt) ami miatt rohanjak orvoshoz.

nem tudom, mit látni, nem akarom részlezetni, de ha logikusan belegondolsz, nem mindenki hord mindennap fehér bugyit.

2017. jún. 7. 15:49
 5/19 anonim ***** válasza:
A barnazas lehet egy csepp is a bugyin, de lehet tobbszor elofordulo is, torleskor, es lehet hogy most egy csepp a bugyin este meg majd torleskor. Ha barna, az barnazas. Ennyi.
2017. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

De logikusan gondolj mar bele legyszi te is: sziasztok latok egy foltot, nem tudom milyen szine van szerintetek milyen?


Hat bammeg.

2017. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem a szín megállapítása volt a kérdés, és szerintem nyugodtan lekattanhatsz a témáról :)
2017. jún. 7. 15:56
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mért is ilyen fontos h barnázás v sem?? Terhes vagy? Hány hetes?? Rakják be betétet és figyeld magad...
2017. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ha a terhesség témakörben vagyunk, szerinted?

igen, terhes vagyok, 7+3

2017. jún. 7. 16:07
 10/19 A kérdező kommentje:

azt is megkérdezted, terhes vagyok-e ;)

köszi a a csodás hozzászólást.

2017. jún. 7. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!