Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet barnázás?

Ez lehet barnázás?

Figyelt kérdés

Én hülye nem tettem be tisztasági betétet, és a bugyin valami elszíneződés van, viszon wc papíron semmi nem volt egész nap, plusz betettem azt pár órára betét helyett, akkor sem.

Megnyugodhatok?


2017. jún. 7. 15:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Most mit kell csesztetni a kérdezőt?


Szerintem nem barnázás, nekem is volt 2x ilyen progeszteron mellett az első 12 hétben. Szerintem a folyásod lett sötétebb, 1-2 nap és elmúlik remélhetőleg. Ha viszont a WC-papíron is megjelenik valami, akkor én mennék a dokihoz.

2017. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél hallani, hogy minden oké?

Nem tudlak megnyugtatni, mert ha vért látsz, akkor az baj. Akkor is, ha pici a folt, és akkor is, ha csak egyszer fordult elő.

2017. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
az biztos, hogy nem vér.
2017. jún. 7. 16:18
 14/19 A kérdező kommentje:
12-es köszi :)
2017. jún. 7. 16:19
 15/19 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugodhatsz-e attol függ, hogy ismétlődni fog-e, nő-e a mennyiség. Nekem volt kb. a 10. hét körül hasonló egyszeri barnázásom WC-papíron látható. Én nagyon megijedtem és azonnal elrohantam az orvosomhoz, mire kivizsgált már alig látta nyomát és azt mondta, hogy ez kb. semmi :-). Ilyen mini mennyiség bármitől lehet, méhnyak körül sok erecske pattanhat meg. Még UH előtt mondta, hogy a baba szerinte 100% biztosan rendben van és úgy is volt. Nem ismétlődött többször.

Ha viszont erősödne, újra látnád én biztosan orvoshoz mennék.

2017. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A barna folyás az vér, csak a kis mennyisége miatt megalvad. Barnázás=gyenge vérzés, ezzel legyél tisztában az egész terhességre nézve.


Szerintem ha a wc papíron látod a víztiszta hüvelyváladékot, akkor nem barnázásról van szó. (A színes bugyi megtévesztő tud lenni.) De figyeld nagyon a papírt mindenképpen és ha azon is van elszíneződés, akkor irány a doki.


14+6 hkm

2017. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Figyelni kell, hogy ismétlődik-e, erősödik-e stb.
2017. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszolóknak, beszéltem este az orvosommal, semmi gond :)
2017. jún. 8. 10:03
 19/19 anonim válasza:

No komment....

Ha a bugyi nem fehér hanem mondjuk piros v fekete...tök mindegy...szóval honnan a francbol tudja h barna e...pfuuu.Nem az volt a lényeg h milyen hanem h baj e.

2017. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!