Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron szedése mellett...

Progeszteron szedése mellett barnázás? Bajt jelent? járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Volt már egy vetélésem és nagyon aggódok.

A pozitív teszt óta szedem a progeszteront Progesterone Exeltis) nevűt. 2x1-et.

Kb. 5 hetes 5 napos lehetek és ma észrevettem egy kis barna foltot a wc papíron.

Lehet, hogy növelni kellene az adagon?

Nagyon aggódok, nem szeretném hogy megint baj történjen!!

Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?


2017. ápr. 7. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam egy darabig progi mellett is. Elvileg amíg nem élénk piros, friss a vér, addig nem lehet baj.
2017. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és én Utrot szedtem
2017. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utrot kéne szerintem kérned plusszba, azt hüvelybe kell helyezni jobban felszívódik. De amig csak egy kis maszat addig nincs gond, de, ha gyakrabban fordul elő érdemes hamarabb elszaladni orvoshoz, ha másért nem, hogy növelje a progit.
2017. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek a többiekkel de azért is elmennék orvoshoz, mert más is állhat a háttérben. Pl egy hematoma is okozhat barnázást, arra mást is adnak, ami segít. Szóval jó tudni róla.
2017. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat nekem a vetelest jelezte. Eloszor csak kis folt. Ejstaka meg mar kis ver, reggelre rengeteg ver, menj orvoshoz!
2017. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam 5+2 naposan miközben Progeszteron Exeltis-t raktam fel napi 2x 1-et, mint te. Ugyanúgy kell szedni mint az Utrot úgyhogy progeszteron hiány miatt egészen biztosan nem barnázol. Ezen kívül is rengeteg oka lehet ennek az első trimeszterben. Én orvoshoz mentem akkor és az oka nálam egy hajszálér elpattanása volt a méh nyúlása miatt.Kis nyálkahártya elválást okozott és 2 hét szigorú fekvés lett belőle de végül minden rendben volt😊. Én orvoshoz mennék.
2017. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!