Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időntúl pozitív tesztek?

Időntúl pozitív tesztek?

Figyelt kérdés

Volt tegnap egy halványabb és ma reggeli vizeletbol is kesobb latszott rajta színes második csík.

Ma dèlutániból hamarabb , de ugyanúgy időntúl lett pozitiv. Kb 1-2 napon van max menzeszig , ha a normált veszem késik. De ha ovut akkor 13.dpo..


Tudok a ma délutániról képet feltölteni.


2017. jún. 7. 18:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Az a kerdes h ebbol lehet valami? Járt valaki így? Én ezt a tipusú tesztet használom 2 éve és sosem lettek ilyenek. Csak amikor nemrégen baba volt de akkor azonnal kijott.
2017. jún. 7. 18:46
 2/26 A kérdező kommentje:
2017. jún. 7. 19:04
 3/26 A kérdező kommentje:
2017. jún. 7. 19:05
 4/26 anonim ***** válasza:
Lehet alakul valami.Időn belül egyáltalán nem láttál csíkot?Másfajta teszttel próbálnám meg..Amíg nem jön meg,addig van remény.
2017. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az egyiken láttam / setjtettem idonbelul 2.csikot, de a tobbin nem.:(
2017. jún. 7. 19:27
 6/26 anonim ***** válasza:

10 percen belül még időn belül van... én egyébként pozitívnak látom... időn túl nem szokott negatív teszt ennyire csíkos lenni :S


Másik teszt!

2017. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Amit ide feltoltottem azt 3 ora multa utan vettem eszre, h ilyen , es csak amikor uritettem ki a furdoszobai szemetest. A masik ketto felei ilyen eros epphogy latni , kepen nem is látszanak es azota se erosodtek. . :/ félek , hogy reggel koppanok es vagy megjon vagy negativat tesztelek. Mert ez most ad egy keves remenyt. Régóta próbálkozunk és csak 1 vetelest tudok felmutatni.
2017. jún. 7. 19:42
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Már fél óra után is időntúli egy teszt, nem hogy 3óra...o.O ezt a teszt amúgy se megbízható szerintem... Mindig ez hogy szürke vagy szines...
2017. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez akkor is pozitív... elég szépen látni rajta a rózsaszín csíkot. Maximum att tudom elképzelés, hogy amíg nedves volt a teszt addig nem volt ennyire feltűnő.
2017. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A szellemcsíkos/száradási csíkos nem ennyire látványos.
2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!