Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez pozitív teszt?

Szerintetek ez pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Az együttlét után 18 nappal csináltam egy tesztet , mivel fogamzásgátlót szedek , csak a legelső szemet elfejetettem bevenni , és csak másnap több mint 12 óra múlva jutott eszembe..a betegjátékoztató azt írta ,hogy ha a legelső szemet kihagytam és ha az elmúlt 1 hétben éltem szexuális életet , akkor lehet , hogy terhes vagyok..a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet de nem tudom , hogy ez most negatív , vagy halvány pozitív . Köszönöm a válaszokat!


[link]



2017. jún. 7. 16:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Délutáni pisi? Mert pozitívnak tűnik, de 18 nappal együttlét után már jóval erősebbnek kéne lennie.
2017. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖÖÖÖ hát ez halvány pozitív.
2017. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
igen , ma olyan 3 óra felé csináltam
2017. jún. 7. 16:24
 4/42 A kérdező kommentje:
kettőt csináltam az egyiket tegnap este az tök negatív volt , de a biztonság kedvéért elvégeztem még egyet az pedig ilyen lett
2017. jún. 7. 16:26
 5/42 A kérdező kommentje:
de igazából még csak vasárnap kellene megjönnie. Szerintetek teszteljek holnap is ?
2017. jún. 7. 16:27
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem tesztelj reggel. Szép erősnek kell llennie, ha terhes vagy.
2017. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
rendben, akkor holnap reggel megcsinálok még egyet. köszönöm a válaszokat !
2017. jún. 7. 16:30
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
DE nem is voltatok azóta egütt?
2017. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
de voltunk , de a betegtájékoztatón az volt , hogy utána egy hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni..védekeztünk is..de pénteki napon kellett volna bevennem a gyógyszert..amit sikeresen elfelejtettem egyéb okok miatt , és előtte való nap is együtt voltunk meg azelőtt kb. 4 nappal. Az együttlét után kb 8. nappal erős szúrást éreztem a méhembe meg görcsöltem és szerintem az a beágyazódás volt ezért utána 10 nappal csináltam ezta tesztet amit feltöltöttem , meg tegnap este egyet , de az teljesen negatív volt
2017. jún. 7. 16:39
 10/42 anonim ***** válasza:

Az én memvárt napi reggeli pisim ennél halványabb volt, mist 12

Hetes ikrek :)

2017. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!