Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan kismama,...

Van még itt olyan kismama, aki lemaradt a 12 hetes ultrahangról?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Lemaradni nem maradsz le, max kesobb mesz......en 13 hetesen voltam.
2017. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig én sajnos lemaradtam... :( 15 hetesen derült ki,hogy terhes vagyok.
2017. jún. 8. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
13. héten is jó még.
2017. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most 16 hetes vagyok,pont egy hete derült ki,hogy ez a kicsi kincs hogy elbújt a pocakomban,így a 12 hetesről teljesen lemaradtam,majd 26.án megyek a 19 hetesre,addig pedig eszem a kefét,hogy rendben van-e vele minden.Hiába hívogattam fel egy csomo magán ultrahang rendelőt,azt mondták,hogy min.2-3 hét a várakozási idő így is.Addigra meg megyek a a genetikai ultrahangra,úgyhogy így azok tárgytalanok sajnos. :(
2017. jún. 8. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

O hat ez aranyos :) Legalabb lemaradtal a terheseg legidegorlobb es leglassabban mulo idoszakarol!

Jelentkezz be minel hamarabb, minden rendben lesz :)

1.

2017. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Biztos minden rendben lesz!:)
2017. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Húgomnak 17 hetesen derült ki, hogy terhes. Neki már rögtön azt is megmondták, hogy kisfiú. Már csak a 18 hetes gemetikai uh-ra tudott menni. Minden rendben volt. Ne aggódj, biztos nálad is minden rendben lesz.
2017. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem az uh-tól függ, hogy egészséges-e, csak magadat tudtad volna megnyugtatni vele, hogy minden rendben. :) A 18 hetesen is látszana ha baj lenne.

Nem kötekedni akarok, csak érdekel. Hogyhogy ilyen későn derült ki?

2017. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De fura :)

Semmit nem ereztel a terhessegbol? Vagy , gondolom par verzesed ki is maradt. Nem volt fura? Hat ez nagyon durva! En meg vegigszenvedtem a 12 hetet a hányingerrel :D

Gratulalok amugy, biztos minden rendben lesz!

2017. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tesómnál is kimaradt, ő meg szimplán nem tudta, hogy utolsó menstruációtól számolják a terhességet és nem a fogantatástól. A dokija szabin volt, de azt mondták neki telefonon, hogy ha nincs panasza, elég, ha a 12. héten megy, amikorra elvileg pont visszaírt a doki. Viszont akkor már 14 hetes volt méret alapján.


Azóta 2 éves az unokaöcsém, minden rendben van vele. :)

Tesóm meg megtanulta, hogy legközelebb utolsó menstruáció szerint a 8. hét körül már elmegy az első UH-ra. :)

2017. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!