Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek igy is?

Terhes lehetek igy is?

Figyelt kérdés

Egy nappal a menstruaciom elott lefekudtem a baratommal es termeszetesen hasznaltunk ovszert...

Masnap elkezdett fajni a hasam, es megjott,de par nap utan mar el is mult,ami meg sosem tortent... mindig tobb 1 hetig tart...

Lehetseges igy is teherbe esni? Koszi a valaszokat...


2017. jún. 10. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, úgyhogy ne izgulj.
2017. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha használtatok óvszert, akkor nem lehetséges.

Ha nem használtatok volna, azt írnám, hogy igen, de ritka.

2017. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Védekeztél... S tudod mi a menstruáció s miért van? Mert szerintem nem. S ha azelőtt egy nappal ha beléd is ment volna nem lett volna semmi, mert a testedből távozik az elhalt cuccod.

s mivel fiatal vagy még "nem állt be" rendesen a havid, idősebb korban se fix napok azok.


Volt nekem is nem egyszer, hogy csak 2-3 nap alatt lefolyt a folyamat, ilyenkor csak örülni kell, hogy nem kínoz a mikulás vére.


Sok hasonló dolgot kérdezgetnek erre a fiatalabbak, de én ezt nem értem:

Ha nincsen tisztába a dolgokkal minek teszik szét a lábukat, ha a havi dolgokról se tudnak eleget...


Akármilyen témáról legyen szó... Mi a francért csinálnak olyat, amikről keveset tudnak vagy azokkal a dolgokkal kapcsolatos "területet" sem értik.


Főleg, hogy manapság ott a net... Mindenki nyomja ezerrel, de értelmes dolgokra nem igazán használják. Sőt le se teszik a kezükből a retkes fb os telefonokat se. Amin fb van azon net is... Kérlek használjátok valami értelmesre is.


Mert vagy 20ezer hasonló témát olvasni, ahol kiderül sokszor ok nélkül paráznak a tizen pár évesek, mert szimplán tudatlanok. S csodálkoznak ha valaki úgy válaszol ahogy.


Csak nézz körbe ebben a kategoriában hány hasonló kérdés van, csak azért, mert buta a nép.

2017. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah és tananyag is a pete érés általános iskola 6. osztály fele.

+ felvilágosítás is van már általánosba, de középben is csak sokszor elröhögik- hülyéskednek, nem figyelnek mert "jajj ez ciki"

Nos ilyenkor meg... Most mi van? Mit csináljak?


;)

Ez a ciki

2017. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!