Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki azt irja hogy mindjár...

Mindenki azt irja hogy mindjárt megjőn érzése van terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan arrol szàmoltak be hogy menstruàcios jellegű gőrcsei vannak.Ez törvényszerű hogy mindenkinèl legyen?8 hetes vagyok és nincsenek ilyen fajta fájdalmaim ott lenn.Nèha èrzek valamit de az nem mensid hörcs,szerintetek is tulreagálom?😊Ugy olvastam hogy azért vannak a görcsők mert nö,tàgul a mèh.Akkor nàlam gàz van?
2017. jún. 14. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a görcsök megléte vagy hiánya is teljesen normális. Egyik sem utal problémára. Nekem csak a nemvárt napján volt görcsöm, azóta se 😊 és makk egészségesek vagyunk 😊 16+4 hkm
2017. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kőszőnöm a vàlaszod,nenvàrt napjàn nekemis volt,de azote nincs.Holnap este megyek orvoshoz remélem minden rendben lessz.
2017. jún. 14. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondanàd nekem hogy te mit éreztél odalenn?
2017. jún. 14. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, se az egyes, se a mostani ikerterhességemben. Nem hiszem, hogy a tàgulás okozza, hiszen akkor végig jelen lenne az érzés, nem pont akkor, amikor még kb. semmivel nem nagyobb a méh 4-6 hetesen. Most az ikrekkel nagyon gyorsan nő a hasam, de nem érzek semmit belőle. Inkább hormonális szerintem ez a fajta izomösszehúzódás a terhesség elején.
2017. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvárt előtt és után volt mindjárt megjön érzésem, kb. 1 hétig tartott, nem kell, hogy végig kísérje a terhességet.

Minden rendben van veled, nincs okod az aggodalomra.

2017. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok.

Minden rendben lesz nyugodj meg. 😊

Mondjuk én érzem a méhem tágulását, de ez nem görcsökben nyilvánul meg. Nekem például a kerek méhszalagom feszülget, persze ehhez az is hozzájárul hogy elég izgága vagyok 😊 Néha érzek olyant mintha fel lennék fázva, természetesen nem vagyok, de az érzés hasonló. Egyébként ahány nő, annyiféle. Ezek a tünetek, illetve fájdalmak feszülések nem tipizálhatóak. Van aki semmit sem érez, van aki a legapróbb rezzenést is. Nem vagyunk egyformák 😊

Amíg nincs vérzés vagy elviselhetetlen görcsök, addig minden bizonnyal rendben van odabent minden. Boldog babavárást kívánok! 😊

2017. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokáig volt. De ne aggódj, nem.jelent semmi mást csak hogy nem mindenki működik ugyanúgy, ahogy a terhességi csikok, rosszullétek, hányás, keményedések is inkább alkati kérdés.
2017. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt se mindjárt megjön-érzésem, se menstruációs görcsöm, és a ciklusaimmal, terhességeimmel is mindig minden rendben volt. Szóval ilyenre nem szabad adni.
2017. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!