Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességnél a...

A második terhességnél a pocak előbb meglátszik? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kérdeztem én is pár napja, azt írták, hogy igen, hamarabb látszik!!! :)
2017. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb nőtt. Első babámnál 24 hetesen kezdett látszani de nyilvánvaló 27 hetes kor körül lett, most második babánál 19 hetesen kb úgy néztem ki mint akkor 24 hetesen. 27 hetesen meg kb mint első babámnál 34 hetesen. Most 37 hetes vagyok és kb ugyanakkora, mint első babámmal. Szóval úgy tűnik nem lesz nagyobb, de sokkal korábban látszott.
2017. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 momoka 2002 ***** válasza:
En mar nem emlekszem az elsonel hogy volt,de nala is eleg nagy volt a pocim. De az normalis hogy 9 hetisen mar masnak is feltunjon? Marmint ha bo felso van rajtam nem szurjak ki de ha szuk -mar megkerdeztek,hogy baba van-e utban. Hogy fogom igy 12. hetig titkolni?
2017. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12. Héten már látszott hogy nem lapos a hasam. Most 24 hetesen ugy nézek ki mint egy 38 hetes kismama.
2017. jún. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a 9. hétnél járok még csak. De már szépen látszik. Mintha 18hetes lehetnék kb.

Úgy olvastam, hogy a méh nem ment vissza az eredeti állapotára így hamarabb is látszódik.

2017. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5.honapig kb semmi hités is 2kg!utána viszont hirtelen akkora lett, mint1.babával stuléskor:D most pér hét(nap?)és kibujik. Bordáim alá bujt már be kb se fekudni se ulni nem tudok hátam leszakad érzés van. Tuti nagyobb lesz 2.baba pedig nem volt kicsi lányka se.
2017. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elobbi vagyok :2kg hizás volt addig
2017. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!