Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki rajtam kívül...

Van itt valaki rajtam kívül akinek a babája a 39. hétben fordult farfekvésBE?

Figyelt kérdés
Hetente végzik az áramlásvizsgálatot. Múlthétig sok volt a magzatvíz , de akkor már nem, a kicsi fejvégűben volt. Tegnap egész éjszaka nem aludtam úgy görcsöltem és közben mocorgott. Ma kiderült hogy átfordult medencevégűbe. Az előző 2 gyerkőc 4 kiló fölött született , közben volt egy középidős vetélésem, de meg sem említették hogy császár. Kedden kell visszamennem és nagyon aggódom.....

#farfekvés #39. hét #nagy születési súly....
2017. jún. 16. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Szia,amikor anyukám velem volt várandós én az utolsó pár napban meg fordultam. Szülés előtt az orvos be nyúlt és meg fordított.eléggé fájt anyumnak de jobb volt minthogy szét szakítsam mikor jövök ki.
2017. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Visszafordult fejvégűbe , bár súlybecslés alapján közel 4 kg...
2017. jún. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!