Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen és mekkora méretű...

Milyen és mekkora méretű ruhát adjak az újszülött babára a téli hidegben?

Figyelt kérdés
Várhatóan nov. végén fog születni a kislányunk. Tanácstalan vagyok, mekkora méretű pufi kezes-lábast vásároljak, ami alá még elfér a vastagabb ruha, és legalább két hónapig tudjuk használni.
2008. okt. 16. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én 62-est vettem, de az en babam meg most fog megszuletni :D kivancsi vagyok a tobbiek mit irnak.
2008. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én február végén fogok szűlni és 74-est vettem !
2008. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én december közepére vagyok kiírva és olyan bundazsákot vettem, ami 3-6 hónapos kor között jó. Egyrészt úgyis alá kell öltöztetni, másrészt ki tudja mikortól vihetem majd ki. Ráadásul még tavasszal is rá lehet adni, akkor meg még bőven jó lesz.
2008. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hihi, akkor úgy tűnik, mindannyian homályban tapogatózunk és reménykedünk, hogy a választásaink jók... :)
2008. okt. 16. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem dec. elején fog megszületni a babám, és 62-est fogok venni! Olyat szeretnék, aminek nincs lába, hanem ilyen zsákszerű, abba rendesen bele lehet nőni :)
2008. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hű tényleg, zsákszerűt kéne venni. De mi ennek a "hivatalos" neve, tudja valaki? És mit adtok még a zsák (vagy a kezes-lábas) alá, milyen vastag cuccokat?
2008. okt. 16. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem bundazsáknak hívják. Én olyat vettem, amit lehet zsáknak is, és úgy is zipzárazni, hogy a két lába külön legyen--hordozó miatt kell, különben nem tudod belerakni (tehát zsák is, és overál is) egyben--kétfunkciós. Ja és 74-est vettem. I
2008. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a sétálós zsákot javaslom (asszem ez a neve). Én 4 hete szültem és eleinte minden ruha nagy volt (a legkisebb méret is!), most meg már van, amit nem tudtam alul össszecsatolni. Viszont a zsák szuper, én hálózsákban is altatom, max. az ujját kell feltűrni, de nem zavaró ha nagy alul! Én 62-esre szavazok.
2008. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

elso valaszado vagyok.

az overall meg a bundazsák tok mas! legalabbis en vettem 62es overallt, ilyen puha vastag anyagbol, és fogok venni "kabátanyagbol" olyat, mint a hálózsák, csak a kocsiba valót, abból nagyobbat.

összezavartatok :D

2008. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én december elejére vagyok kiírva, bundazsákot vettünk és 74-est!
2008. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!