Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha "leszáll" a has, azt...

Ha "leszáll" a has, azt érezni is lehet, vagy csak látni? Ha lehet érezni, akkor milyen érzés?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem a leszállást, sőt észre sem vettem. Óriási pocakom volt, nálam nem vált be a tenyeres módszer: Ha elfér a melled alatt és a pocakod felett a tenyered, akkor leszállt. Szerintem ez sokmindentől függ..


Szóval nem éreztem, csak azt, hogy nyom alul. Hogy súlya van ami feszít. A szeméremcsontomnál főleg és ha sétáltam akkor sokszor beszúrt.

2017. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát... az én kezem mindig befért. :)

Viszont néha már ide-oda beleszúr. Akkor lehet, hogy már elkezdődött a folyamat. Nyomást nem nagyon érzek.

2017. jún. 20. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkretan en nem lent ereztem, hogy lent jobban nyomott volna (mar addig is egy hosszabb seta utan ugy ereztem, mintha "kiesne" belolem a gyerek, annyira neheznek tunt a hasam), hanem azt vettem eszre egyik naprol a masikra, hogy megszunt a gyomoregesem. Pedig akkor mar honapok ota gyotort, ulve aludtam, mert nyelocsogyulladasom is lett a savtol. Szoval ahogy beekelodott a baba feje, lejebb kerult a feneke is es mar nem nyomta fel annyira a gyomromat. Az orom nem tartott sokaig, mert kb ra ket napra kijott az aranyerem, ami addig sohasem volt, az orvos szerint attol, hogy akkor mar ott lent nyomott, ott volt a teher.

Nekem 38 hetesen szallt le a hasam, ra egy hetre szultem.

A masodik gyerekkel viszont semmi ilyen nem volt, illetve akkor nekem ugy tunt, mintha eleve lent is lett volna a hasam vegig, szules elott sem valtozott semmit.

2017. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem feszítette nagyon mindenem alul, szeméremcsontom, derekam, de pisilés közben is volt nyomásérzésem pl. Nekem látványos is volt, felülről korábban nézhettem a kifordult köldököm, ezután meg valahogy nem láttam ha álltam, nekem addig nem fért be a tenyerem se a mellem és a hasam közé, ezután már igen.
2017. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem látom, h leszállt volna, de sztem valami elkezdődött :)

Ezt abból gondolom, hogy megint igen gyakran kell mennem wc-re, erősebb nyomást érzek ott lent és kicsit talán könnyebben kapok levegőt.

35hkm

2017. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!