Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+5 kismama vagyok és pár...

19+5 kismama vagyok és pár napja görcsölök. éjszaka egyre jobban kezdtem görcsölni, aludni is nehezen tudtam. Ez mitől?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy Ez normális. nővérem is görcsölt ennyi hetesen. de én azért félek...

2017. jún. 21. 07:36
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

De mid görcsöl?

Ha a vádlid akkor szedj több magnéziumot,valakinek segít,nekem nem segített,lábam ,bokám,kezem,nemcsak éjjel nappal is görcsölt.

Ha a hasad,akkor menj orvoshoz,inkább mint hogy baj legyen.

2017. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja a méhtartó szalagok nyúlása,amire a több magnézium lehet megoldás,de akár más problémát is jelezhet,én amikor így voltam,inkább felhívtam az orvosomat.szerencsére csak az volt amit elsőre írtam.sokkal megnyugtatóbb volt orvostól hallani,szerintem érdemes orvoshoz menni,nem jó ha idegeskedsz rajta
2017. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg nem egyértelműen írtam. A hasam görcsöl, és elég kemény is, pedig nem szokott. oe
2017. jún. 21. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Vizelet vizsgalat valoszinu holyaghurutod van
2017. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!