Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt köszületek már...

Használt köszületek már valaki a terhessége alatt Fluomizin hüvelykúpot, illetve Gynazol hüvelykrémet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 17:47
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
Örülök nektek nagyon kérdező!!! Vártam már,h jelentkezz :) Én vagyok a betrollkodós 29hetes :) én vasárnap használtam el az utolsó tablettát, nekem is piszok nehezen ment fel, és még ma is iszonyat vizes folyásom volt most este egyszer. Jól le is hangolt,tettem be egy Loritan betétet és azon agyalok,h holnap bemegyek a kórházba,h nézzenek meg,nem-e mégiscsak szivárgás. Baromi nehéz ezt megítélni,h mi a normális és mi nem az, főleg,h a felelősség csak rajtunk van :(
2017. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok!köszönöm,h velem izgultatok :)

Nem vagy trollkodo,örülök,hogy írtál.Én is tegnap használtam el az utolsót,hát mit ne mondjak,ez volt a legszörnyűbb.alig tudtam felhelyezni,annyira fájt,utána mikor szerintem olvadt,éreztem,hogy ahol annyira akadozott mikor raktam fel,ott szörnyen csípi,úgyhogy szerintem fel is sértett... :( hát szerintem neked is lehet még a kúp miatt a folyás,mert amennyi lerakódott,az mire kiürül szerintem több nap.Hát én is úgy vagyok vele,hogy van h semmi nem jön,aztán hirtelen ilyen vizes trutyi,utána folydogál a fehér gyógyszer,aztán megint semmi,de ez iszonyat rossz.Hát szerintem a loritan betétet hagyd ki,mert ahhiz higy milyen pofatlanul drága,ahhoz nem egyértelműen lehet a színt eldönteni,úgyhogy lehet csak még idegesebb leszek.ha úgy érzed,inkább menj be,nézzen meg orvos,attol sokkal jobban megnyugszol.És persze utána írjál mindenképpen,hogy mit mondtak. :)

2017. jún. 28. 04:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!