Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt köszületek már...

Használt köszületek már valaki a terhessége alatt Fluomizin hüvelykúpot, illetve Gynazol hüvelykrémet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 17:47
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Biztato. En is otthon vagyok. Begorcsoltem. Kinyílott a kulso mehszajam valszleg a baci miatt.. es azóta kapom ezeket a kupokat, applikatorokat, tablettát. Fektetnek. Ahh. Ha romlik tovább kórház lesz.
2017. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Hát csajok,kitartást mindegyikőtöknek!Én is itthon vagyok a kisfiammal,tusolok,nem fürdök,együtt se merünk lenni a férjemmel,mégis :(
2017. jún. 23. 14:58
 23/52 anonim ***** válasza:

Mi se voltunk együtt december óta.. Nekem 2x volt vérzésem is, a 12. héten és a 19. héten, így nem merünk kockáztatni. A méhszájam még zárt jelenleg is, de engem a vérzések miatt ítéltek kényszer fekvésre.


Fel a fejjel Csajok, a ,,végeredmény,, minden szenvedést megér! :) Én amikor már kezd nagyon elegem lenni mindig arra gondolok, hogy hányan cserélnének velünk..

2017. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Hú,sajnálom..Nekem is együttlétek nagyon fájdalmasak voltak,és utána mindig volt minimális barnázás,vérzés,sőt még a vizsgálatok után is,ami ezek szerint akkor ettől a fertőzéstől lehetett.. :( minden esetre hanyagoljuk a dolgot,ki bírjuk,főleg hogy már vesztettünk el két babát,abbol az egyiket középidősen. :(
2017. jún. 23. 16:57
 25/52 anonim ***** válasza:
Akkor vigyázzatok nagyon a Picikére!! Kisfiú vagy kislány lesz? :)
2017. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Nekünk nehezen jott. Sajnos évekig voltam a masik oldalon es mondtam hogy ha kell "vegigfekszem".... hat most vegigfekszem :) Ezt megkaptam.. Na de ha majd kinn lesz mindent megér. :)


Jha mi sem vagyunk együtt. En nem barnaztam.. Viszont nekem is fajt. Nem tudom korulirni hogyan. Mintha mensis görcs lenne vagy mintha a hüvelyem fájna. Kétszer próbáltuk. Feladtuk, aztán meg is lett tiltva... De nem is hiányzik az a helyzet. Valahogy mas az ember agya ilyenkor.


Kitartás.

2017. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Uh kérdező.. Te akkor pihenj- feküdj basszus. Nem értem ezek utan miért nem csinálnak tenyesztest. Majd meg vegigasszisztalja h megint koraszülés vagy rosszabb legyen..? Jezusom..
2017. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Én se értem miért nem csinálnak tenyésztést!


Nekem egyik esetben sem derült ki, hogy mi okozta a vérzést, azt mondták, hogy nem tudják, ők nem látnak semmi vérzésre utaló jelet. Bár nem is értem, nyilván este 10-kor ilyesmivel az ember nem unalmában megy az ügyeletre. Én a második vérzés után döntöttem úgy, hogy a továbbiakban szükség lesz fogadott orvosra, akármilyen drága is, de nyugodtabban állok a dolgokhoz azóta. Viszont nevetséges, hogy a normális ellátásért tényleg fizetni kell, ellenkező esetben leszarják az embert.. :(

2017. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
A nemét még nem tudjuk,majd hétfőn megyünk ultrahangra,nagyon remélem hogy először is megnyugtatnak,higy rendben van vele minden,aztán utána a nemére is fény derül. :) a vetélések már régen voltak,az egyik 5 éve,ott 8 hetesen lett egy heamatómám,ami nem szívódott fel,hanem a babával együtt nőtt,és újra meg újra vérzett,minél nagyobb volt a heamatóma,annál erősebb volt a vérzés.aztán 18 hetesen bekerültem a korhába vérzéssel,egy hetet bent voltam,nem akart nagyon javulni,aztán egyik éjjel mentem ki a mosdóba pisilni,és ahogy felálltam elöntött a vér.de olyan brutal,hogy örülöttem minden tiszta vér lett,a szomszéd ágyak lába is,megvizsgáltak,baba remdben,minden ok volt vele,éreztem akkor is ahogy rugdos,de azonnal megmütöttek,mert amig vizsgáltak,meg csináltak ultrahangot,az alatt az idő alatt több mint félig megtelt az a mély fémedény az asztal alatt,és mondták még fél óra,és elvérzek,ez az a helyzet,hogy nem számit a baba,csak engem néznek. :( Szörnyen megviselt,depressziós lettem,az egyedüli dolog ami éetben tartott,hogy már volt egy szép lányunk.Aztán ez után egy évre terhes lettem,de nem lett szívhang,8 hetesen missed ab lett,ott meg az volt a baj valószínűleg,h kb a beágyazódás után elkaptam egy brutális mandula gyulladást,és nagyon erős gyógyszereket kaptam rá,és csak utána derült ki h terhes vagyok.Aztán megszületett a fiunk,most lesz 2 éves,a pociban meg a mi kis csodánk,meglepetés harmadikunk.Imádja már most az egész család,ennyi megpróbáltatás után egy csodaként tekintünk rá,hogy ő itt van a pocimba,15 hétig nem is tudtunk róla,qkkor derült ki,addig meg amiket kibírt életem,hihetetlen,hogy itt van.Remélem rendben lesz vele minden,már nagyon várjuk. :)
2017. jún. 23. 21:27
 30/52 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyesmin kellett keresztül mennetek. En a legjobbakat kívánom nektek es remélem hogy a varandossagod hátralévő idejeben nyugalomban es egészségben telnek majd a napjaitok.

Nekünk kislany lesz. Majd írd meg hogy alakult a hétfőd.


Kitartás!

2017. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!