Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt köszületek már...

Használt köszületek már valaki a terhessége alatt Fluomizin hüvelykúpot, illetve Gynazol hüvelykrémet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 17:47
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Hát csajok,lenne egy kis bajom.Előbb raktam fel az esti adagomat,alig birtam betenni,fájt mint a fene,és akkor éreztem,hogy teljesen tele van az eddigi kupok maradványaival a hüvelyem. Ez miért van,nálatok is ez van?
2017. jún. 25. 20:42
 42/52 anonim ***** válasza:
Ez. En vmelyik nap zuhanyzás közben talaltam egy darabot. Aztán a wc-n is reggel. Írta is talan a tájékoztató h nem biztos h teljesen felszívódik. Vagy lehet a neten olvastam.. Nem tudom mert kihajitottam a dobozat az este.
2017. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Ezért sza-ok ezek. A kúp meg az applikator kifolyik. A tabletta felig oldódik fel, a kremeket nehez használni. (es itt most nem a kulsolegre gondolok) :) jo nem, h az ember rahangolja magat h onnan egy ideig most se ki se be de majd inkabb ki..? Azt teheti be ezeket.. :) katasztrófa
2017. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Jajj,de jo h nem velem van a baj.és ti h helyezitek igy fel?
2017. jún. 25. 21:01
 45/52 anonim ***** válasza:
En allva. Óvatosan. A doki ennyit mondott. Hat gondolom nem kell tövig nyomni. :s legalábbis en nem merem csak 3-4 cm-re (kb fel ujjnyi)
2017. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
Kérdező voltál orvosnál tegnap? Fejlemények?
2017. jún. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Már régen írtam.. Én is elhasználtam a fluomizint meg a 2 doboz gynoxint (még mára van egy utolsó kúp). Pár napja én is úgy jártam, hogy egyszerűen megakadt a kúp és se be se ki. Úgyhogy nem veled van a baj nyugi. :) Nekem rengeteg folyásom van, több mint a kúp előtt, fel is hívtam tegnap a dokim asszisztensét azt mondta, hogy terhesség alatt ez normális abban az esetben ha nincs kísérő tűnet pl. égő, viszkető érzés stb. Meg hát valahogy ki kell ürülnie ennek is és ez nem 1-2 nap hanem picit több idő.


Mi volt a dokinál Kérdező? Én 11-én megyek legközelebb, már alig várom!!

2017. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok,bocsi,hogy igéretem ellenére tegnap nem irtam,de rohanás volt az egész nap,ráadásul annyira izgultam az ultrahang miatt,hogy egész éjjel nem aludtam,férjem is bejött velem gyerekekkel,így kicsi fiamm hulla fáradt volt,nagyon nyafi,így nem tudtam irni...

Szerencsére munden rendben van,egészséges kisfiú,ma vagyok vele pont 20 hetes,ami megint majdnem másfél héttel több,mint eddig tudtuk.Nem tudom hányszor fog még ez változni,de 3 hete tudom hogy terhes vagyok,azóta már ez a 3.terhességi kor amit mondtak. :D

Nos a vizes folyás normális,a magzatvizem mennyisége átlagos,így nem az szivárog szerencsére.

viszont ezzel a kúppal meggyűlik a bajom rendesen.ma van az utolsó este,de tegnap már alig tudtam magamba erőszakolni,aztán szerintem nem tudtam csak max 2 cmre felrakni,de az is kinszenvedés volt,borzasztóan fájt,pedig picit be is vizeztem,mert azt irta a papirja,h ha nehéz,vagy egyben távozik,akkor csepp vizet rakjak rá.hát raktam,de így is brutál volt.ami meg végképp bosszant,h aztán már szerintem teljesen tele vagyok vele,és olyan érzés mintha lenne vmi a hüvelyemben állandóan,mintha megtelt tamponnal mászkálnék.nagyon idegesít. :( aztán amin ma gondolkodtam,h ha van ez a rohadt vuzes folyás,akkor az hogy a francba nem mossa ki a kúpot a hüvelyből? Jajj,nem tudom,de elegem van belőle nagyon. Veletek mizu? :)

2017. jún. 27. 11:55
 49/52 anonim ***** válasza:
Hellóka. Velünk is minden rendben. Nekem most lekopogom nincs panaszom. Vmikor elmegyek dokihoz ujra. Most csak uh.-volt. Kenet ilyesmi majd kb. 2 het múlva lesz. Nekem is normal a magzatvíz mennyisege. A baba szuperül elvan. Szépen gyarapodik. Becsult súlya 1100gr. :) Majd irjatok, h volt-e haszna a kúrának.
2017. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
:) es kérdező, gratulálok :) mondtam ne aggódj. :)
2017. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!