Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hkm vagyok. Mitől van az...

34 hkm vagyok. Mitől van az hogy amint felállok majd'leszakad a hasam? Nagyon nagy pocim van, lehet ez is közrejátszik, de akkor ti hogyan oldjátok meg a házimunkát?

Figyelt kérdés
A férjemmel ketten (eddig még) lakunk, így a házimunka teljes egészében az én dolgom. A férjem is csak nagyon keveset van itthon, így ő sem tud olyan sokat segíteni. Köszönöm a válaszokat!!! :-)
2010. máj. 19. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nálam is ugyan ez van,ráadásul annyira nyomja a hólyagom,hogy minden lépésnél ugyérzem bepisilek.Nem tudok sokat gyalogolni.Nekem is nagy hasam van,legalábbis mindenki azt mondja.Meg sokan azt hiszik,hogy már csak 1 vagy 2 hetem van hátra.A házimunkát én úgy oldom meg,hogy minden nap csinálok egy kicsit.Pl. egyik nap porszívozok,a másik nap felmosok,stb..Kb.2 naponta fözök,akkor nehezebb,mert ugye több meló van,mosogatás stb..Nem tudok sokat csinálni egy nap,nagyon hamar elfáradok,megfájdul a hasam,meg a derekam.Nálun is a párom estig dolgozik,én nem várom el hogy segítsen itthon.De szerencsére mindig rendet tudok tartani.


33 h

2010. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is pont ez van!! Köszi a választ!! :-D)) BOLDOG BABAVÁRÁST és könnyű szülést kívánok!! :-D)))
2010. máj. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!