Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belső vizsgálat terhesség alatt?

Belső vizsgálat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tudja valaki,hány hetenkét szoktak a nőgyogyászok belső vizsgálatot végezni?Engem 7hetesen néztek utoljára,most 16hetes vagyok,voltam dokinál és meg se vizsgált:-(majd 20hetesen azt mondta..Asszem dokicsere lesz.
2010. máj. 19. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
magán dokihoz járok, 2. terhességem, és az első nekem is császár volt. Az első babával 36 hetesen nézett elsőnek méhszájat, addig csalk ultrahang. Most a 2. babával 31 hetes vagyok, ont ma megyek hozzá, és most néz először hüvelyi uton. Én nagyon megbízok benne, nagyon jó szakembernek tartom, és habár az elején endem is zavart hogy sok barátnőmnek minden alkalommal nézték, már rájöttem hogy ha nincs panasz, örülj, hogy nem bolygatják "ott" a dolgokat. A sok nyúlkálással tényleg több kárt okoznak! Úgyhogy ne aggódj!
2010. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,kicsit megnyugodtam..Első kettővel a magándoki engem is minden alkalommal nézett!Hála égnek,nincs panaszom!Mindenkinek kellemes babavárást és szép szülést kívánok:-)
2010. máj. 20. 17:27
 13/13 A kérdező kommentje:

Na csajok!Megkérdeztem egy szakembert..és minden terhes nőt a rendelésen amikor behívnak KÖTELEZŐ megvizsgálni!!!

Orvost váltok:-)Köszi csajok akik eddig írtatok.

2010. máj. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!