Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Védekezés ellenére teherbe estem,jelenleg 7hetes terhes vagyok.

A párkapcsolatom nem a legjobb, így nem tudom megtartsam e a babát vagy sem.

Már van 2 gyermekünk,velük sem foglalkozik az apuka,csak a csavargásnak él.

Mit tennétek a helyemben?

Negativ válaszokat köszönöm nem kérnék így is nehéz helyzetbe vagyok


2017. jún. 26. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Erre sosem tud mas valaszolni, mert Te erzed, mekkora a gond. Mindenesetre ha szexeltek akkor olyan nagy gond nem lehet koztetek......
2017. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszéltél anyukáddal? Jó a kapcsolatod vele? Ő lehet a második ember az életedben aki tud segíteni, ha olyan a család.

Szerintem beszélj vele erről.


Én nem vagyok abortusz párti, de ha olyan élethelyzetben lennék amiben tudom, hogy nem tudnék teljes életet biztosítani neki, akkor nem tartanám meg. De ezt csak Te tudod, hogy magadon kívül van-e más aki tudna-e segíteni. Akár lelkileg vagy személyesen a jelenléttel. Mert amúgy mindent meg lehet oldani.

2017. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám meg.

Inkább beadnám a válást.

2017. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Anyával beszéltem róla, ő nem tartaná meg a helyemben,pedig abortusz ellenes ,de tisztában van a helyzetemmel.

Én sajnálnám elvetetni,de egy olyan embernek,Aki a másik kettőre is tojik,Lehet nem kellen már több gyermeket szülni.

Nem túl jó a kapcsolatunk,szex is ritkán van köztünk.

Könnyen teherbe tudok esni, védekezés mellett is :(

2017. jún. 26. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy dolgot ne felejts el,nem a férfinak szülsz hanem magadnak,mert ő gondol egyet és lelép vagy csinálja amihez kedve van,de te anya maradsz....

Voltam ebben a helyzetben,2gyerek volt és terhes lettem,nem tartottam meg.Bár mi helyre hoztuk a kapcsolatunkat,sok időbe telt de sikerült.

Nem sok értelme van jelen esetben megtartani a babát,sajnos ez egy olyan helyzet amikor jobb választásnak tűnik az abortusz :(

Viszont te dönts!!!Ne másokra hallgass,mérlegelj és dönts ugy hogy mindenkinek jo legyen :) kitartás!!!!

2017. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan azt tanácsolnám, hogy te dönts, és ne idegenektől kérj tanácsot. Ha le is írod a helyzetet, te élsz benne, nem mi. A felelősség is csak a tiéd, te tudod, mit bírsz vállalni.

Ne dönts a meggyőződésed ellnére, mert ez nem fog vígasztalni, ha lelkileg belerokkansz az abortuszba, vagy a gyereknevelésbe anyagilag.

2017. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!