Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is sokat jár föleg délelöt...

Más is sokat jár föleg délelött illetve estefele pisilni? Milesz még késöbb, hamár nagyobb lesz a pocak is meg a pocaklako is, vagy ilyenkor annyira lennt van a babó, azért van ez?

Figyelt kérdés
Üdv: 13heteske
2008. okt. 17. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet ez még jobb!

Nekem 25. hétig volt kb pisilős korszakom, volt olyan, hogy egy éjszaka ötször is kimentem, és ez nem ritka alkalom volt. Majd elmúlt, most a 34. hétben vagyok és még mindig nem tért vissza. Egyszer szoktam éjszakánként felébredni, napközben is vígan kibírom nélküle, ha ki kell mozdulni itthonról, pedig sokat iszom. Jó tíz héttel ezelőtt már gyomorideggel indultam be a városba, mert mindig az volt a program, hogy pisildét keressünk a férjemmel...

Még nem szállt le teljesen a pocakom, eléggé fent van a babám, úgyhogy gondolom ha leszáll, akkor én is beköltözök a wc-re.

2008. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességem alatt ez volt, állandóan a vécére jártam. Az első pár héttől, a végéig. Éjjel-nappal, indulás előtt, és mikor odaértünk valahová azonnal WC-t kellett keresni először. Még a lányom nem mozgott annyit a pocimban, de a kisfiam állandóan eltalálta a hólygomat:) Nagyszerű érzés:) Volt amikor éjjel, már ott tartottam, hogy nincs kedvem elmenni a WC-ig, inkább bepisilek:)(persze nem tettem, de olyan nehéz volt felkelni)

Szóval kitartás! Tudom, kicsit nehéz, de legkésőbb szülés után elmúlik!

2008. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!