Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. A...

8 hetes terhes vagyok. A nestle teljesen szensavmentes vizet iszom, de megfajdul tole a hasam. Most kiprobaltam a jana baba vizet, de sajnos ett is megfajdul a hasam. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem elején én sem bírtam meginni a síma vizet.

Egyszerűen hánytam tőle.

Citromot tekertem bele. Vagy ittam a szénsavasat. 2 trimeszterre a szénsavasra nem bírtam ránézni sem, csak a szűrt csapvizet ittam.

Próbáld citrommal, gyümölcsökkel turbózni a vizet vagy készíts otthon gyümilevet, turmixokat. Kitapasztalod mi a jó Neked.

Annyi csak, hogy ne aggódd túl a dolgot, mert most legalább érzed h mi nem jó Neked s változtatsz...de amikor majd szoptatni fogsz...akkor majd tényleg meg kell válogasd mit és mikor eszel iszol és figyelned kell kisbabád minden jelzését ezzel kapcsolatban. Na az nehezebb lesz 1000szer.

Boldog babavárást. Élvezd ki!

2017. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Én mindig a munkahelyen lévő ballonos vizet ittam (évekig). Mikor terhes lettem, akkor nem bírtam. Ha megittam, akkor diszkomfort érzésem lett, fájdogált a gyomrom tőle. Pedig ugyanaz a víz volt. Sőt teaként sem volt jó.


Én otthonról vittem a vizet (csapvíz) vagy vettem bolti ásványvizet (találd meg, ami jó neked). Én még annyit csináltam, hogy 100%-os gyümölcslevet nagyon felhígítottam és úgy volt íze, de nem csupa cukor volt.,

2017. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam ilyet, persze az semmit sem jelent. veyél egy vízszűrő kancsót, Britta, Laica márkájút. A laicának van magnéziumos szűrője is, az bónusz jó. egrlszt környzetbarát, másrészt nem kell hazacipelni a másfél literes vízeket, harmadrészt ugye a csapvízet szűri ki, negyedrészt gazdaságos, ötödrészt tényleg finom, "selymes", lágy vízet készít. Mi évek óta családilag ezt isszuk(ha szénsavasra vágyunk szódát), egy próbát megér. Attól tutira nem fog fájni a hasad, bár sanszosan annak más oka van amúgy is. Akciós csomagokban 3-4 vízszűrő patronnal (1 patron úgy 4-5 hétig elég)együtt a kancsó nem összeg, 6-8 ezer forint között lehet rendelni, akkor a vízről is le van a gond 4-5 hónapig, utána meg csak a patronokat kell venni. Csak egy javaslat, valakinek még jól jöhet :D
2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!