Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el babaruhat...

Mikor kezdtetek el babaruhat vasarolni?

Figyelt kérdés
16.hetes vagyok, de szivesen vennek egy ket ruhat foleg, hogy tudom mar , hogy kislanyom lesz. Ti mit gondoltok errol? Nem tul korai? Ti mikor kezdetek veszegetni ruhakat?
2017. jún. 30. 09:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
14 hetesen nekem is azt mondta a doki, hogy tuti kislány, még a szemérem ajkakat is mutogatta. Azóta 2 uh-n vagyok túl és megkukacosodott :D ha mindenképp vásárolni szeretnél, akkor unisex dolgokat :)
2017. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
25 hetesen már biztosra vettük 100%, hogy lány lesz, vettem pár holmit akkor. Nagybevásárlást viszont csak most fogunk tartani, eddig dolgoztam, nem volt kedvem plussz túrákra menni, majd most szépen nyugisan. :) 35hkm
2017. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
28 hetesen
2017. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez már a második terhességem, az első babának (lány) is más sok dolgot úgy vásároltunk, hogy fiúnak és lánynak is jó legyen. Így tehát kiságy, babakocsi, fürdőkád ilyenek már megvannak. Uniszex ruhákat (minta nélküli fehéreket) már vettem a 28. hét előtt. 28 hetesen derült ki, hogy a második fiú, utána kezdtem el fiú ruhákat venni.
2017. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!