Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen különleges...

Kinek milyen különleges tünete volt mielőtt + lett a teszt?

Figyelt kérdés
Nem a ,,szokványos,, tünetekre gondolok,hanem ami fura volt,amilyen sosem volt csak akkor amikor jött a baba :)
2017. júl. 3. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon ritkán mensi előtt pár nappal előfordult, hogy a feszült a mellem. Azonban mielőtt pozitív lett a tesztem, olyan szinten feszült és fájt a mellem, ahogyan előtte még sosem. Komolyan átfutott az agyamon, hogy valami gond lehet, mert pont olyankor jött össze a baba, amikor abszolút nem számítottunk rá, és a legstresszesebb időszakomban voltam én is. :)
2017. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Extra álmosság. Nem bírtam egyhuzamban fent lenni 5 órát, mert ájultam el az álmosságtól. Meló után, 2 fele szundítottam 1 órát, majd 6-7 fele megint 1,5 órát, és 9-10 fele meg lefeküdtem aludni estére. Ilyet soha azelőtt nem tapasztaltam. Pedig nem az a fajta vagyok aki kialussza a burgonyát földből...
2017. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
😀
2017. júl. 3. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyas, de tenyleg nagyon sok. En meg szinte mindig száraz vagyok ovutól! A masik h a honaljam felol izonláz szerű fájdalom volt a melleimben és nehezek is voltak. :)
2017. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés, nem feszültek a melleim annyira korán, mint szokott.
2017. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan álomkór. Eddig mensi előtt mindig feszült a cicim, akkor meg semmi feszülés.
2017. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasmenés
2017. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Félelem hogy nem jön meg
2017. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Száraz voltam mint a sivatag.

Gyomorégés érzés, de alhasban?! O.o

Ebéd után istenesen megszédültem.


Ezek mind 4 nappal nem várt előtt voltak, ekkor már a tesztem is halvány pozi lett. Nyilván a tünetek miatt mertem korán tesztelni. Én tartom magam ahhoz, ha terhességre utaló tünetet terhesség produkálja akkor már pozi a hcg teszt is.


36hkm

2017. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az extra alvás, de brutálisan. Az álomkor eltartott a 12.hétig aztán mint akit elvágtak. Plussz a sok fehér folyás és mellérzékenység de az annyira, hogy még az is kellemetlen volt mikor a tusolóból a vizsugarat oda irányítottam. A törölközésről pedig ne is beszéljunk. Ezek a tünetek a teszt előtt 4 nappal már jelentkeztek először enyhébben majd erősödött.
2017. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!