Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha 1. ,2. fokban érett...

Az baj ha 1. ,2. fokban érett a méhlepény 30+6naposan?

Figyelt kérdés

Az fogadott orvos nem mondott semmit.. Még ezt a tényt se közölte. "Véletlenül " akadtam rá erre a bejegyzésbe a kiskönyvben. Viszont a leletre semmit se írt. A védőnő kicsit kiakadt az orvosra, igaz mondta, h nem kell dunának menni, csak annyi, h szedjem a magnéziumot rendesen, mert sokat feszül a pocakom és pihenjek, ne erőltessem meg magam nehogy koraszülés legyen, de ezt az orvos is mondhatta volna. Meg miért csak 1hónap múlva rendelt vissza, miért nem elöbb..


Nem dohányoztam alkoholt se fogyasztok egyáltalán. Munka helyemről hamar tp.re kellet mennem, szóval azt se mondhatom, h agyondolgoztam magam.egy káros szenvedélyem van reggelente megiszok egy 3in1 kávét. Szerintetek ez közre játszik ebben?


Ti meddig húztátok a terhességet így?



2017. júl. 3. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj,az enyém 31.héten már 2.fokú volt.Senki sem mondta,hogy gond lenne.A 38.+0 héten is 2.fokú volt még.Simán kihúzhatod a 40.hétig,ha más probléma nem áll fenn.Ne izgulj,nem lesz baj! :)

38+6 kismama

2017. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!