Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz az elso vizsgalaton?...

Mi lesz az elso vizsgalaton? Ha a menszesz elso napja szerint szamolok, akkor aznap leszek 37 napos.

Figyelt kérdés
Megvizsgal? Vagy csak elbeszelgetunk? Mirol? Ha megvizsgal, mire szamitsak?
2008. okt. 17. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megvizsgál alulról.:) Utána pedig szerintem felteheted neki a kérdéseidet ha vannak.:) Elmondja mire kell figyelni, ha vmi "gond" lenne elmondja mit szabad mit nem. Mondani fogja hogy mehetsz lassan a védőnőhöz. Szerintem röviden ennyi, emlékeim szerint.:)

35 hetes kismami

2008. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször megkérdezi hogy akarod e a babát?Megvizsgál,ha 1 éve nem voltál rákszűrésen azt is csinál.Hüvelykenetet vesz,1 hónap múlva mehetsz az eredményért.Megmondja mikor menjél legközelebb,esetleg elküld a védőnőkhöz megcsináltatni a kiskönyvedet.
2008. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nälam megmerte a vernyomäsom,räkszürest csinält,hüvelyi uh-t,meg kitapogatta a mehem.kepet is kaptam a babucirol-meg csak petezsäk volt.es 1 het mulva megint uh-zott,meg vervetel.legközelebb 2 het mulva megyek.7hetes kismami. :)
2008. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint akkor leszel 5 hetes 2 napos. Lehet hogy ultrahangot is csinál, ami még hüvelyi lesz. Viszont akkor még olyan "pici" a terhesség, hogy lehet, még nem lesz szívhang. Szívhang 6-8.héttől szokott lenni!

Úgyhogy ne ijedj majd meg, ha még csak petezsákot lát majd!

Amúgy valószínű elküld vérvételre, vizeletvizsgálatra, ilyesmi.

2008. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasi uh csinált. Rákszűrést nem mert azon előtte levő hónapban voltam.
2008. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!