Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajolás nyujtózás közben...

Hajolás nyujtózás közben megnyomhatom a babár? 34 hetes terhes

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy lehajolok vagy nyujtozok. Van amit máshogy nem tudok megoldani pl a lábmosás lábuj körömvágás stb lehet baja a babának vagy csak saját belső szerveimet nyomom ?
2017. júl. 6. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek kellemetlen erzesek. Viszont a vedonom azt mondta a babat nem "nyomom össze" ezzel. Csak nekem faj, szóval en nem nagyon hajlongok. A nyujtozkodas (pl ejjel véletlenül) nekem iszonyatosan kellemetlen.
2017. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajotok nem lesz.

A második gyereknél az elsö fog többször hasba rugni játék közben. vagy esik el és neked gugolva össze nyomorogva kell öt vígsztalnod...


Szóval ne aggódj ez miatt.

2017. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neeeem lesz semmi baj! En 38. hetig jartam kismama jogara. Ott is volt ilyen olyan poz!:)

Persze csak olyan mozdulatokat csinalj ami nem esik rosszul.

2017. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!