Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 napos terhes vagyok?...

7+2 napos terhes vagyok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

5. hettol volt iszonyat eros hanyingerem tobbszor hanytam is.Most a hetedik heten egyik naprol a masikra szinte teljesen elmult.Kell aggodnom amiatt, hogy valami baj van a babaval?Kovetkezo ultrahang csak honap vegen lesz.

Van mar egy harom eves lanyom mult evben volt egy vetelesem 9 hetesen.Nagyon felek:(


2017. júl. 8. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Volt már szívhang?

2017. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen volt, hetfon voltam dokinal szikholyag elo embrio 5mm.

Csak annyira fura, hogy ket napja meg fel se birtam kelni az agybol ma meg mar par falatot ettem is es szinte alig van hanyingerem.

2017. júl. 8. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben örülj neki! Ha volt szívhang, akkor minden rendben van odabent!

Első terhességemnél nekem is 7.-8. Hétben elmúlt minden tünetem. Most a másodikat várom, 6 + 4 hetes vagyok, és a rosszullétek gyötörnek intenzíven, ez alapján alig várom, hogy elteljen ez a pár hét, remélem csak napok kérdése nálam is.

Viszont én még csak most fogok orvoshoz menni újra, előző ultrahangon csak petezsák volt még.

2017. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, remelem igazad van.Csak tenyleg rossz erzes hogy eddig terhesnek ereztem magam ma meg mar nem.Varom meg a valszokat akinek ilyen tapasztalata volt.
2017. júl. 8. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem gond, szülésig hánytam, javarészt kórházban, de így is volt nagyritkán 1-2 nap szünet, majd visszajönnek a tüneteid.
2017. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj.

Jönnek-mennek a tünetek nálam is.

Először én is megijedtem 😁 aztán rám jön néha olyan rosszullét,hogy visszasirom a "tünetmentességet" 😁

2017. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben picit megnyugodtam:)Koszonom mindenki valaszat!
2017. júl. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!