Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan mellett is barnázás?

Utrogestan mellett is barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 7hetes terhes vagyok, második terhességem, 2016 januárban volt egy vetélésem, amot müszeresen kellett befejezni.

6hetesen elkezdtem vérezni, azonnal ügyelet (mert a dokim szabin van) kaptam utrogestan hüvelykapszulát, baba rendven volt, szivhang is.volt. az előző vetélés miatt 3x2 utrot kell használnom, plusz magnézium, plusz 2x1nospa hogy megszünjenek az összehúzódások. A vérzés elmúlt, de barnázok még mindig. :( Van remény hogy marad a baba? Vissza mennem csak jövő héten kell, azt mondták előbb csak abban az esetben ha erösödil a vérzés vagy görcs jelentkezk.



2017. júl. 9. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a progi mellett is maradt a barnázás sajnos. A vége az lett,hogy majd 10 hetesen elvesztettük a babánkat,bár nekem vérzés nem volt,és a szívműködése se indult be a kicsinek. :(

Nektek van már pulzálás esetleg?

2017. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most olvastam figyelmesebben,hogy van szívhang. Az már jó 😊

Ne idegeskedj az a lényeg,azzal csak ártasz. Első voltam.

2017. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Nem tudom már mit higyjek :( néha egy egy csepp vér jön,aztán semmi, aztán barnázás megint. Az ügyeleten mondták hogy ha nem erősödik akkor egy hét mulva kontroll. De addig megőrülök. :( főleg hogy feküdnöm kell.
2017. júl. 9. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz,de csak feküdj szedd a gyógyszert és a vitaminokat. Ez minden amit most tehetsz a babáért. Szurkolok értetek! És tényleg ne aggódj,mert csak ártasz vele magatoknak. Állományban vagy?
2017. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy! :)

Ki sem kelek az ágyból, csak wc.re és zuhanyozni.

Táppénzen vagyok!

2017. júl. 10. 11:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Hátha érdekel valakit..:) tegnap voltam kontroll uh-n, aztmondta a doki hogy él és virul a pici, 7+2hetes :) a vérzés/barnázás tegnap már egyáltalán nem volt. (Összesen 4nap volt)Tudom még ez sem garancia semmire, de legalább most megnyugodtam :)
2017. júl. 12. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Szuper :) Drukkolok,hogy minden rendben legyen a továbbiakban is :)

Egyes és kettes válaszoló

2017. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szuper hír! :) Én is barnáztam anno utro mellett, valószínűleg egy kis hematóma miatt. Utána kb. csak a szülés után szoktam hozzá, hogy nem kell aggódva lehúznom a bugyim wc-zés előtt, hogy volt-e vérzés...

A dokim még a Rutascorbint ajánlotta. Erősíti az érfalakat. Hajrá, minden rendben lesz! :)

2017. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat! :) Én is szedem a rutascorbint, sokat jót olvastam róla. Igen, ismerős, én is mindig rettegve törlöm magam pisilés után. :/

De nagyon bízom benne hogy másfél éve nem volt szerencsém, de most az lesz. És minden rendben lesz. Két és fél hét múlva kell mennem legközelebb uh-ra, addigra 11hetes leszek. :) azóta barnázás nincs, görcsök, görcsölgetés van, de a dokim megnyugtatott hogy normális, ha nagyon fáj nospat vehetek be. Valószínű a hátrahajló méhem billen át előre, ettől vannak az erősebb görcsök.

2017. júl. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!