Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160 g os ch dietan vagyok es...

160 g os ch dietan vagyok es mernem kell itthon erkezesek utan 1 oraval. Volt valaki ugy hogy 1-2x felment 8 ra? 32 hetes kismama

Figyelt kérdés
Mindig 7 alatt szokott lenni most volt talan 2-ra hogy felment es meg vagyok ilyedve volt valaki igy es nem lett baja a babajanak?
2017. júl. 9. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most kezdtem a 180 g CH diétát. A védőnőt kérdeztem erről, azt mondta, hogy ha egyszer-egyszer felmegy 7 fölé az nem baj. 26 hkm
2017. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jahj de jo en is igy tudom csak gondoltam ha mas anyukak is leirjak akkor megnyugszom.Nagyon betartom a dietat csak sajnos ettem egy tortilla lapot es az vitte fel nekem.Otthoni meressel ellenorzol te is?Milyenek az eredmenyeid mennyi lett a terhelesed?Kitartast a dietahoz es szep babavarast neked.
2017. júl. 10. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ettől semmi gond nem lehet. De ha írtad magadnak, hogy mit ettél, akkor azt legközelebb próbáld meg hanyagolni vagy mással kiváltani.

Én is 160 g-os diétán voltam az első lányommal, semmi baja nem lett, most már iskolás nagylány. :)

2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt csak hat elso baba es nagyon aggodos vagyok es hat mikor meglattam hogy megemelte a cukrom megilyedtem.Amugy 7 alatt van mindig 2 szer volt hogy magas volt de tudom mitol es azt hanyagolom.
2017. júl. 10. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem vmi megdobja a cukrok akkor iszok sok folyadékot meg mozgok gyorsabban vagy többet kinek mi kényelmes és megemeli a pulzust :) boldog babavarast
2018. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, minden rendben a babucikkal??? Én is ebben a cipőben járok, most vagyok a 27.hétben és rettegek hogy valami baja lesz. Naponta 1x kb felmegy 7 fölé.
2019. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!