Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok,...

26 hetes kismama vagyok, tiszta eres lett a labam, van viszer, foltok, hajszalerek, sepruvenak, minden ami szem-szajnak ingere, de mar nem merek rovid nadragot felvenni, nagyon csunya. Valaki valami gyogymodot?

Figyelt kérdés
Masokkal is volt ilyen?Vadgesztenye szepiti ideig oraig, kismamaharisnyam is van de 40 fokban annyira nem kellemes, elmulik ez szules utan? Vagy ilyrn ocsmany marad
2017. júl. 9. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az elso terhessegem alatt jott elo ez a problema eloszor, majd a masodik alatt fokozodott, azota aprankent egyre tobb van (kozel tiz ev telt el a terhessegek ota). Nekem allomunkam volt a terhessegek alatt, gondolom ez sem segitett sokat.

Nekem jobb nem lett, ami kijott terhesen, az maradt is, de ha jol tudom spontan ezek nem tunnek el, csak kezelessel (mutet, injekciozas, lezeres kezeles).

2017. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek hasonlóan a striákhoz, ha kijönnek nem tűnnek el :S Ahogy előttem írta a válaszoló, vannak már ilyen szépészeti műtétek, bár biztos horribilis áron :S Esetleg azokat majd meg lehet próbálni, ha nagyon csúnyák maradnak. Ezek a terhesség és gyermekáldás "szépségei". Kitartás és boldog babavárást!


37hkm

2017. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]



Itt ir olyat hogy ami a terhesseg alatt jon ki az visszahuzodhat, remeljuk igy lesz..

2017. júl. 9. 21:04
 4/6 A kérdező kommentje:
"A jó hír, hogy ha korábban nem voltak jelen, a szülés után néhány hónappal a visszerek gyakran visszahúzódnak."
2017. júl. 9. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen igaz, bár én szeretek fejben a rosszabb végkimenetelre felkészülni, legfeljebb örül az ember, ha még sem következik be :D Legyen szerencséd :)
2017. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo lenne, koszi persze!
2017. júl. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!