Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magzatvédő vitaminok...

Milyen magzatvédő vitaminok vannak most forgalomban?

Figyelt kérdés

csak egy felsorolás kéne nekem. aki amit ismer, kérem, írja be a nevét.


köszönöm


2010. máj. 21. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Femibion,Elevit,Gravida,Hip Natal,Eurovit terhes vitamin,!Most hírtelen ennyi!34 hetes kismama
2010. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.


én írtam ki a korábbi femibionos kérdést. azt ajánlotta az orvosom, de hátast dobtam az árától. ezért most próbálok mást keresni.

2010. máj. 21. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:

EUROVIT!!!!

az ára a legkedvezőbb és ugyanúgy van benne halolaj (flancosabban omega 3 zsírsav) mint a Femibionban, csak a femibion 5400 egy hónapra, az eurovit 1200. És nem csinál extra éhséget és székrekedést mint annno nekem az Elevit.

Szedtem Elevitet, Femibiot, de az első babával anno Euroviteztem és ennél is maradok. Ja, hipp natalt is próbáltam, a sok vas miatt nem ment a nagydolog és az íze sem túl jó...

[link]

2010. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok!Bizony elég drága a femibion!Én ezt szedem,mert az elevit-től borzasztó szorulásom volt!:)Most 34 hetes vagyok és bizony a vasam romlott sőt elég sokat visszaesett!146-111-re!Most külön kell szednem vasat!Eddig én is azt hittem,hogy jó ez a vitamin,de mint látható nem!Most már ezt fogom szedni,mert megvettem,de szerintem mindegyik vitamin jó csak épp a márka miatt drágább egyik a másiktól!:)Az eurovitról sok jót halottam!
2010. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én LadeeVit-et szedek. A nőgyógyászom ajánlotta. Utánanéztem a forgalomban lévő vitaminoknak, hasonlítgattam, és szerintem a legjobb összetevők terén.

Mellékhatásokról nem tudok beszámolni.

2010. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedek. Az összes véreredményem nagyon jó lett. A vasból is csak napi egyet kell szednem, mert az sem volt rossz. Hogy ez a Gravidától van-e, vagy pedig vitamin nélkül is ez lenne azt nem tudom, csak gondoltam leírom hátha segítek vele. Ja és ennek sem annyira vészes az ára. 2500 körül egy 30 darabos. 32hkm
2010. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is az Eurovit-et szedek és árban is jó!

A Gravidától hányok!A Femibion drága, az Elevittől az előző terhességnél sokat híztam.De ez bevált.

2010. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon forgalomban lévő vitaminok kismamáknak [szerkesztés]

Centrum Materna A-tól Z-ig filmtabletta [1]

Elevit Pronatal filmtabletta [2]

Eurovit kismama étrendkiegészítő kapszula [3]

Femibion 800 folsav+metafolin tabletta (várandós anyukáknak a terhesség 12. hetéig) [4]

Femibion 400 folsav+metafolin+DHA tabletta (a terhesség 13. hetétől a szoptatás végéig)[5]

Folsav 200 tabletta

Gravida filmtabletta [6]

Pregnavit kapszula [7]

HIPP Natal

2010. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az utolsónak:

+

LadeeVit

Hipp Natal

2010. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi, látom a hipp natal a te listádban is megvan. A Ladevit valami tök új.
2010. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!