Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyibe került a...

Nektek mennyibe került a szülés? Fogadott orvos, szülésznő, alapítványi szoba esetleg?

Figyelt kérdés
Az első kettőnek hogy adtatok, megkérdeztétek mennyi lesz vagy amennyit ti gondoltatok?
2017. júl. 13. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Orvos volt fogadott...megmondta hogy mennyi az annyi. 100 000 felett.

Szülésznő kapot egy huszast. Ő ügyeletes volt.

Alapítványi szoba 12000/ éjszaka.

Kedvenc takarító néni is kapott egy kis figyelmességet.

Kb 200 000 össz vissz

2017. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 eve szültem. Doki 40 ezret kapott. Azt mondta, amikor a tarifat kérdeztük, hogy ne sokat adjunk. Nekünk nagyobb szükségünk van a pénzre friss szülőként mint neki. Nem a pénz miatt jön be. Nála a terhesgondozás is csak 3 ezer ft volt. Most modernebb helyre költözött, itt már 5 ezer ft.

Fogadott szülésznő nem tudott bejonni, az ügyeletesnek 20 ezret adtunk, de utólag belegondolva nagyon nem érdemelte meg.

Alapítványi szoba, vip szoba nálunk nincs.

2017. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Magándokim volt, a vizsgálatokra olyan 80-100közt fizettünk, 10e volt /alkalom. A szülésre megkérdeztem mennyit kér, azt mondta 8-10 terhesgondozás árát szokta kapni, 90et adtunk kért császárért. A szülésznő ismerős volt félig-meddig, neki egy csomagot adtunk, kávé, csoki, virág (más nem is fogadott volna el). Az alapítványi szoba 7000/éjszaka, 1. éjjel intenzíven voltam, másik kettőt a VIPben, ehhez mindenképp ragaszkodnék, akárhányszor csinálnám újra, ki tudtam magam pihenni, apuka ott lehett egész nap, nem kellett az ebédlőben ülni (aki többes szobában van, azok csak egyszerre 1 látogatót fogadhatnak az ebédlőben ülve). Volt saját tv, hűtő, kiságy, szoptatós fotel, nem az a magas kórházi ágy... tényleg bőven megérte az árát.
2017. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Semennyibe. Nem fogadtunk sem dokit sem szülésznőt,utólag sem adtam semmit. VIP szobát akartam,de épp foglalt volt, utólag nem is bánom, nagyon jól megvoltam a szobatársammal,sokat röhögtünk,beszélgettünk 😁
2017. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elso gyereknel 9e/honap volt a terhesgondozas, szulesert 110e-t adtunk (90e tarifat kicsit megtoldottuk, annyira szuper munkat vegzett!)

Szuleszno ugyeletes volt, neki 15e-t adtunk, pkusz bonbonokat a csecsemoosztalyra es noverszobaba.


Most varjuk a masodikat, mar 15e/ho a gondozas (doki ugyanaz, eltelt 7 ev), tizszereset tervezzuk adni. Szulesznom megint nem lesz.

2017. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogadott doki: 100.000

Fogadott szülésznő: 50.000

2 személyes szoba (nem VIP)

2017. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semennyibe. az első szülésemnél 2000-ben a választott orvosomhoz a kórházba jártam minden vizsgálatra (Szt. István), aztán megbeszéltük, hogy nála szülök, körbevezetett előtte, bejött szabadnapján éjjel, mikor eljött az ideje. Viszonylag pályakezdő volt még, javaslat és ajánlás nélkül szavaztam bizalmat neki, azóta neve van a szakmában. varratszedéskor szerttem volna fizetni neki, de nem fogadta el. Második gyereknél is sima terhesgondozás volt,(2007) de koraszültem, így nem a választot kórházba, de még csak nem is a megyébe (rokonlátogatás alatt történt) vitt a mentő, sürgősségi császár lett avége, senkit, semmit nem ismertem. nem is fizettem senkinek semmit, az ügyletesek láttak el. később a koraszülött intenzíven a nővéreknek vittünk mindenfélét, mert pénzt sosem fogadtak el, a végén egy profi kávégépet vittünk nekik (közel 3 hónapot volt náluk a fiam), a kezelőorvosa a gyereknek, viszont egyértelművé tette, hogy sértés lenne számára bármiféle honorárium. Így azt kell mondjam, 2 gyerek, 2 eltérő szülés 2 különböző helyen és nullás mérleg. Költeni annyit költöttünk,amit a koraszülött-intenzívrebevittünk néha és ennyi. Tudom, nem ez az átlagos. Ahogy hallottam az én első dokimnak is már komoly tarifája van azóta, bár tán épp jómaga is babázik.
2017. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Fogadott doki:50000. Fogadott szülésznő:20000.
2017. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fogadott orvos: 80 ezer

Fogadott szülésznő: 30 ezer.

Sima szobában voltam,de megbántam,legközelebb alapítványi.

Nem kérdeztem mennyit adjak,ennyit gondoltam.Ez 6 éve volt.

2017. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fogadott orvos 100.000,anesztes 10 ezer.

Nem mondtak árát,az anesztes nem is gondolt semmire,de annyira lelkiismeretes volt,hogy amikor eljöttem,így gondoltam.A dokival egyeztettünk előre tarifát.A terhesgondozás havi 9.000 volt

Szülésznő nem volt,VIP szoba sajnos foglalt volt,azt nagyon szerettem volna,mert tudtam,hogy min.5-6 napot bent leszünk.Az napi 10 ezer lett volna.

2017. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!