Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplazma atkerülhet úgy...

Toxoplazma atkerülhet úgy emberről emberre hogy valaki pl megfogja a homokot es utana nem most kezet?

Figyelt kérdés
17.hetben vagyok es apukammal setaltunk az utcan es egy epitkezesen volt kirakva homok.o erre Isten tudja miert jol beleturt nezegette stb utana pedig mindenem osszetapizta.a kezeim a ruham a nyakam...nyaknal fogva szokott neha vezetni.es nem mertem neki szova tenni a kezmosast mert azt mondja h en mindent eltulzok..utana elmentem kezetmosni de ujra osszefogdosta a kezem...felek nehogy baja legyen a babanak:(
2017. júl. 14. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor fertőz, ha bekerül a szádon keresztül.
2017. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne legyél már paramami
2017. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban nem estél át rajta? Majdnem mindenki átesik...
2017. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz én nem várok babát,de elkaptam. Elég a mosatlan gyümölcs is sajnos. De valóban nem kell ennyire félni mindentől.
2017. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Összetapizta a kezed, a ruhád, a nyakad??????
2017. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem elso szureskor neztek a toxolazmat..es azt hittem en is elkaptam még a baba elott de nem...es belathatatlan kovetkezmenyei lehetnek ha valaki terhesseg alatt kapja el eloszor:( igenis feltem a babat...:(
2017. júl. 14. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Apukad fogdossa a nyakad????
2017. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen.szokott neha nyaknal fogva vezetni.ez egy rossz szokas nala:D de en mar megszoktam.kiskorom ota igy van:D mint mikor porazt raknak a gyerekre csak o a nyakamat fogja:D
2017. júl. 14. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:

"A macska ürülékében a parazita 48 óra alatt válik fertőzőképessé, ezért a macskaalmot, ürüléket naponta el kell távolítani!"

Gondolom, édesapád nem macskaszart morzsolgatott az ujjai között.

2017. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat nem.de abban a homokban akar az is lehetett...honnan tudhatja h epp milyen allat mikor pisil kakil bele..
2017. júl. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!