Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a bababőrönd...

Mi a véleményetek a bababőröndről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nemrég regisztráltam a babadirect oldalon és az ott kapott kóddal átvehetem a csomagot az egyik dm üzletben is akár. Vett mostanában át ilyen csomagot? Mi a tartalma?

azért érdekel mert 8 évvel ezelőtti terhességemkor nem volt még ilyen. a felicitas kiskönyvekben volt egy lap amit ki kellet tölteni és beváltani .4 csomagot kaptam annó.ugye a kezdésnek de az is lejárt babamagzinból ált másodjára mikor 6 hónapos lehettem szintén magazinok meg egy pár termékminta.szülés és a gyerekem 1 éves kora körül.



#csomag #terhesség.ajándék kupon
2017. júl. 17. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szar reklàmcsomag. Nincs ingyen semmi.
2017. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én most vettem át

vannak benne termékminták

egy régebbi baba mama újság

egy keresztrejtvényes újság

egy cumikupon

egy (talán 1000 Ftos) kedvezmény babamozira

egy mini sudocream

mososzer minta

kezkrem labkrem

magnezium termekminta

lelettartó mappa

homeopátiás füzet

tea (asszem herbária tejszaporító tea, de nem 100%)

bimbóvédő krém (minta természetesen)


Aranyos dolog és ennyi.

2017. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát akkor már máris több mint amit anno kaptam 6 hónapossan.

Meg azt furcsáltam hogy elméletileg a felicitas kezdő kiskönyven kellet volna lennie pocak kártyának...de nem volt.

Pedig a csomag bontatlan volt anno.Mindegy nem lényeg köszönöm a válaszolat

2017. júl. 17. 21:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit. Nyilván amugy reklám. De itt van mellettem a dm.. 3p alatt átmentek. Másért nem elolvastam az újságot meg fejtem a rejtvényt (úgyis veszélyeztetett vagyok es itthon)

A cumit kiváltom. Max lesz egy, hatha akar cumizni a baba. A mosószert elmostam. Még tetszett is az illata. :) ha mar ugyis regisztráltál es ha van egy dm a kozeledben sokat nem vesztesz.


En regeltem meg par helyre termekmintaert. Pl liberora vagy van az a telefonos app. Édes kisbabám.


:) lehet másnak ez ilyen "fura" de nekem elso baba es csomó mindent nem tudok szóval szívesen kipróbálom-megnézem ezeket most főleg ha ingyen van. Pl ebből a csomagbol azt a kovetkeztetest vontam le, hogy a sudocream jo. (neogranormonos vtam eddig, de persze nem babara hanem magamra kentem ha valami heg vagy valami volt rajtam)


Vagy az a magnézium ami benne van az tok fincsi. :) csak drágább jóval, mint amit kiir az orvos.


Vagy pl a homeos füzetben csomó jo dolog van ha valaki hisz abban. (en kicsit szkeptikus vagyok)


Na meg végre tudom honnan van minden kismamának az a lelettartó mappája :) na innen.

2017. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért, de dm-es válaszoló, nagyon aranyos vagy, süt belőled a vidámság :)
2017. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én úgy voltam vele, h mindegy, mi van benne, nekem maga a bőrönd tetszett😃.Végül, mert ez az anyák sorsa, hátperszehogy a 2,5 éves nagytesó kapta meg. Nade sebaj :)
2017. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 5. Nem sok okom van szomorkodni. :)


Hja es amugy meg a tenára is regeltem :):) egyáltalán nincs tippem sem milyen betet kell majd a szülés utanra.. Na de egy tuti, amit onnan kuldtek az nem :) es az is biztos, hogy egyik promos kismama csomagban sem volt eddig semmi ilyesmi. Lehet majd kiírom.

2017. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 piroska és a farkas ***** válasza:
Én az első szülés utánra a Chicco szülés utáni betétet vettem. Hát vmi borzalom. Másodjára Tena- t, abból is a legnagyobbat, és az eggyel kisebbet, de ezekkel az volt a szerencsém, h a helyi gyógyászati szaküzletben megbontották a csomagot, és vehettem darabra, talán összesen 8- at v 10- et, aztán már jó volt a szokásos betét.
2017. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Köszi! Tenabol a lady minit meg ket ultra minit kuldtek. :) (haha.. gondoltam..)

Elmegyek majd a gyogyaszatiba, úgyis kell vennem apás szülés szettet.

2017. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem ez a kérdés de szülés utánra ne szégyelljétek a Tena Lady pants-et. Pelenkabugyi én ezt használtam és csak ajánlani tudom. Kényelmes,praktikus és semmilyen "baleset" nem történt.
2017. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!