Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a bababőrönd...

Mi a véleményetek a bababőröndről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nemrég regisztráltam a babadirect oldalon és az ott kapott kóddal átvehetem a csomagot az egyik dm üzletben is akár. Vett mostanában át ilyen csomagot? Mi a tartalma?

azért érdekel mert 8 évvel ezelőtti terhességemkor nem volt még ilyen. a felicitas kiskönyvekben volt egy lap amit ki kellet tölteni és beváltani .4 csomagot kaptam annó.ugye a kezdésnek de az is lejárt babamagzinból ált másodjára mikor 6 hónapos lehettem szintén magazinok meg egy pár termékminta.szülés és a gyerekem 1 éves kora körül.



#csomag #terhesség.ajándék kupon
2017. júl. 17. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert: 9es: mi az az apas szules szett?
2017. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem #9es vagyok de, olyasmi mint egy műtősruha. Nadrág,felső,sapka, arcmaszk,cipővedő. Apás szülésnél ebbe kell beöltözni az apukának.
2017. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ti hany hetesen vettetek at ezt a csomagot? En 19 hetes vagyok, korai lenne meg? :)
2017. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
:) igazából ezt te érzed h korai-e vagy sem. En mar 31h vagyok. Azért akarom megvenni a segedeszkozosbe mert bar van a kórházban is, csak a boltban kb negyedannyi. Egy kis seta meg nem art, főleg ha mar mennem kell a tenaert. :)
2017. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem a Tenara gondoltam, hanem a bababorondre..:))
2017. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
:) hja en amugy az apasszettet gondoltam h kerded. En azt kb 3 hete.
2017. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16vagyok. Nem vagyok a toppon na.. En akkor 28hetes vtam de biztos masok korábban mert mindenkinel azt a mappát lattam mar előtte is. A lelettartot.
2017. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#11 es vagyok: koszi szepen mindenkinek a valaszt!
2017. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!