Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóba jöhet a terhesség?

Szóba jöhet a terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7.napja késik, eddig ilyen még nem volt. Főleg az elmúlt hónapokban rendszerint megjött a 27.napon. 2 napja voltak menstruációs görcseim, de semmi, szóval ma csináltam egy tesztet, negatív lett. Tájékoztatóban le van írva, ha továbbra sem jön meg, 3 nap múlva csináljak még egyet, mert lehet nem elég magas a terhességi hormon szint. Tünet viszont nem igazán van, a hát- és fejfájáson, fáradtságon kívül, és nem tudom számít-e, de egesz heten erős folyásom van, ilyen sem volt még. Előfordulhat, hogy mégis terhes lennék? Örülnék, ha tapasztalt nők tudnának segíteni, előre is köszönöm :)
2017. júl. 19. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól értem, akkor 7 napos késénél csináltál egy tesztet, ami negatív lett. Ilyen esetben szerintem már kizárt a terhesség.

Lehet stresszelsz. Nekem pl az elmúlt hónapokban megnyúlt a ciklusom(30-ról 37 napra) és most állt vissza a rendes kerékvágásba.


Egyébként mikor terhes voltam, akkor aktus után 16 nappal(menstruációnak akkor már 5 napja se híre se hamva nem volt) csináltam délutáni pisiből egy rendes pozitív tesztet.


Ja és még mikor érettségiztem akkor is volt egy fél évig tartó időszak amikor másfél hónaposra nyúlt a ciklusom(ez kb 6 éve volt).


A folyás meg lehet fertőzés is. Már csak emiatt is érdemes elmenni dokihoz.

2017. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tünetmentességre ne alapozz, én 21 hetesen is ott tartok, hogy néha rácsodálkozok a pocakomra, mert azon kívül, hogy nem vérzek és nő (meg mocorog) a hasam, az égvilágon semmi nem változott.


Egyébként viszont az erős folyás és a menzesz kimaradása fertőzésre is utalhat.

2017. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :) Tudom, varok kicsit aztan megyek orvoshoz ha nincs valtozas, csak azert biznam magam inkabb masok tapasztalataira, mert egyaltalan nem bizom az orvosokban. A terhessegrol pedig annyi tortenetet hallottam mar.. ismerosom pl a 3. honapban volt mikor eszrevett barmit is, elment orvoshoz, azt mondtak cisztaja van. Egy masik orvos azt mondta veseko. 4 honapos volt mikor kiderult hogy terhes.Hihetetlen, de ez igy volt. A negativ tesztrol is hallottam mar sztorit, ezert nem vagyok biztos benne en sem
2017. júl. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!