Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kivanom az edessegeket,...

Ha nem kivanom az edessegeket, hanem inkab sajtos, sos, dolgokat, akkor lehet tudni mi lesz, fiu vagy lany? Ti miket ettetek?

Figyelt kérdés
pl savanyu dolgok is mennek , mint az uborka :D

#fiú #baba #lány #terhessrg
2017. júl. 19. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés, bár ránk valamennyire illett a babona.

Annyi változott, hogy a füstölt hús féléktől undorom volt végig, az édesebb dolgokat viszont kicsit jobban előnyben részesítettem a szokottnál. Illetve volt egy időszak, amikor állandóan banánt kívántam.

Lányom lett, aki nagyon szereti a banánt, meg úgy általában édesszájú. Emellett húst is szívesen eszik. Füstölt félét a korából adódóan még nem adtam neki, úgyhogy azt nem tudom. De nem lepődnék meg, ha nem lenne oda érte.

2017. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!