Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Felidosen 4 kg hizas sok szerintetek?

51 rol indultam es most 20.hetesen vagyok 55kg. Mennyire szamithatok a vegere? Kb hany kg ot fogok hizni? Elso baba

2017. júl. 19. 22:49  Privát üzenet  

A válaszok
Egyáltalán nem sok. Azt nem lehet megjósolni mennyi lesz a vége, függ a baba méretétől, magzatvíz mennyiségétől, szervezeted víz-visszatartásától, stb. Nem csak az számít mennyit eszik az ember.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. júl. 19. 22:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kicsit megijedtem, mert egy hete 2kg al kevesebb voltam.

Pedig nem zabalok.. gyorsan felszaladt az a ket kg

# 2/6Időpont 2017. júl. 19. 22:53 Privát üzenet

20 hetesen 4 kg az nem sok.

DE hogy, egy het alatt hiztal 2 ot az rengeteg! Talan ezt bele kellett volna irni a kerdesbe, mert igy megteveszto.

Ha heti 2 kgot hizol ezentul, akkor az plusz 40 kg ...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2017. júl. 19. 23:34 Privát üzenet

53-ról indultam 60 lett a vége, a nagyobb tömeget a terhesség első felében szedtem fel.... Szóval nem törvényszerű ezek után, hogy ilyen ütemben fogsz hízni.

Én például nem bírtam enni, ahogy nőtt a méh... nem sok helye maradt a gyomornak...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. júl. 20. 07:04 Privát üzenet

Áhh. 😊 22 hetes terhes vagyok +9 kiló van rajtam. 😃

A terhesség elején az alultplált kategóriába tartoztam a BMI kalkulátor szerint. Természetesen látszik rajtam a 9 kiló hiszen egy gebe voltam elötte, de a doktornőm azt mondta minden rendben, így nem aggódok a dolgon. 😊 Azt eszek ami jól esik. 😊 amúgy a normál hízás 10-15 kiló körül van. Azt azért beleszámoltad hogy a babának a lepénynek és a víznek is van súlya?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. júl. 20. 12:57 Privát üzenet
Amugy meg nagyreszt genetika, ha nem eszel 5 ember helyett, ugyhogy sok mindent nem tudsz tenni ellene. Amugy a vekonyabbak alapbol tobbet hiznak, mert nincs rajtuk "tartalek".

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. júl. 20. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon sok ez a plusz súly? Miért ennyire rigolyásak az orvosok a kismama súlyára? (Bővebben lent)
Lehetséges, hogy terhesség alatt fogyjak hízás helyett, de a baba jól legyen?
15 hetesen még semmit sem híztam. Volt így valaki?
2 trimeszterben mennyi a normális súly gyarapodás egy normál súlyú kismamának?
(Lombikosok! ) Más is hízott sokat az Utrogestantól a terhesség elején? Utána mi történt?
Mennyi a normális hízás?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!