Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felidosen elmehetek Horvatorsz...

Felidosen elmehetek Horvatorszagba ket hetre autoval?

Figyelt kérdés
Ti elmennetek a helyemben?
2017. júl. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
El
2017. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz. Én nem mentem, beszari voltam, pedig nem volt amúgy semmi gond.
2017. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem nyaralni de én Németországból Magyarországra utaztam 30hetesen,nehezebben viseltem az utat mint máskor de nem volt semmi gond :) nyugodtan el mehetsz,talán megnyugtatna ha az orvos is rábolintana,kérdezd meg van e ellene kifogása
2017. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

30 hetesen mentünk egy sima Peugeot 106-al. 20 éves kocsi, most találd ki, milyen légkondi volt benne. Igen, pontosan, az ablaklehúzós. Közel 9 óra út volt. Reggel még hagyján, de délben a szlovéniai hegyek húzósak voltak (Szlovénián keresztül mentünk Pulába, mert olcsóbb volt).


Ittam amennyit tudtam, nem volt semmi gond, azért az orvosomat előtte megkérdeztem, mit gondol. Mi váltottunk ki EU-s tajkártyát, megnéztük merre vannak kórházak gond esetére és vittem minden terhes papíromat is.


Félidőben tuti nem hagytam volna ki, ha amúgy minden rendben.

2017. júl. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, elmentem, igaz nekünk akkor csak 1 hét jött össze. Megkérdeztem az orvosomat, ő rábólintott, útközben többször álltunk meg mozogni egy kicsit. Nagy jó volt.
2017. júl. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es bementetek a tengerbe? Onnan nem valoszinu, hogy barmit is elkapok ugye?
2017. júl. 23. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, fürödtem többször.
2017. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!