Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arrol a lányról...

Mit gondoltok arrol a lányról aki 13 évesen esik teherbe?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ha egy ilyen lányt láttok meg. Megtartanátok a gyereket apa nélkül? Szülői támogatás nélkül? Valakivel történt már ilyen?

2017. júl. 23. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
13 évesen valószínű általános iskolás.. Nagyon nagy szégyen szerintem! Szülőkre nézve a legjobban. 13 évesen egyedül a bioszkönyvben láttam férfi nemiszervet. Sajnos a mai fiatalok körében ez más. Előbb látják élőben mint ahogy az iskolában jönne a biológia órai felvilágosítás..
2017. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Vinném abortuszra a gyerekemet, az is biztos.
2017. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Buntetnem.
2017. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
27%
20 évesen egy 33 éves nő lesz az anyja, irigylem a fiát :D
2017. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 I noor Y válasza:
20%
Azt h kiszakadt a gumi
2017. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem erőszak, akkor retteneteset csalódnék a gyerekemben mert nem erre neveltem.
2017. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ugy h nemtudom Tőle magátol h miért terhes (erőszak pl) ugy nem itelem el.. amugy ha más miatt , akkor inkább azt nem irom a szuleirop mit gondolnék.:S
2017. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszurd. Hogy tarthatná már meg támogatás nélkül?

A szüleinek csak felé van eltartási kötelezettségük, az unokát már nem kötelesek.

A babát pedig ki se adják a lánynak a kórházból, csak ha van valaki, aki elvállalja a gyámságot.

2017. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
3 éve együtt szültem egy 13 éves kislánnyal. Inkább nem kommentálnám. Sajnos amikor az adategyeztetéshez jött az anyakönyvezető, azt mondta, hogy ez ma már nem olyan kirívó eset, egyre gyakoribb.
2017. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

A lányról így nem tudnék véleményt alkotni. Az anyjáról és a családjáról annál inkább.

Gondolom, se törődést, se odafigyelést, se felvilágosítást, se támogatást nem kap, nem kapott soha. Ilyen alapon meg sem lepődök, hogy rossz vége lett.

Nem a lányt ítélném el, bár ez tényleg szégyenletes helyzet, hanem rögtön arra gondolnék, miért nem törődött evvel a kislánnyal senki?

2017. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!