Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás terhesség alatt?

Barnás folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 hetes terhes vagyok. Tavaly volt egy missed ab-om, a 11.heti ultrahangon nem volt szívhang. Most, amint pozitív lett a tesztem, egyből mentem orvoshoz, mert tavaly megbeszéltük, hogy ad gyógyszert. Duphastont szedek a terhességem 5.hetétől. Ma délután észrevettem kisebb folyást, és kb hajszálnyi csíkban éppenhogy barnára színeződött folyást. Menjek ügyeletre? Görcs semmi nincs. Kicsit nagyobb mennyiségű, nyákszerű folyásom van. Holnap is ha észlelem, természetesen megyek orvoshoz. Vajon mi lehet a baj? Aki volt ilyen helyzetben, tőlük várok válaszokat. Köszönöm
2017. júl. 23. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt,nem adtak rá semmit,mert nem tudnak ezzel mit csinálni.

Azóta már nincs és elvileg minden renbden a babával,de majd jövőhéten kiderül hogy tényleg renbden van e a baba.

Akkor kell mennem a 12 hetes uh-ra

2017. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*rendben
2017. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem hét hetesen volt barnázás, de nem volt semmi előzmény. Vasárnap volt, doki nem vette fel, bementünk a kórházba, 2,5 órát vártunk a vizsgálatra. Végül nem volt semmi baj, utána zavartalan terhességem volt. Én csak úgy tudtam megnyugodni, hogy bementem, mert egyébként 5 percenként néztem a bugyim.
2017. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyelőre bízom abban, hogy a duphaston teszi a dolgát. Holnap felhívom az orvosom, mit gondol. Az a baj, hogy nagyon félek az előző vetélés miatt. Ez a minimális halvány barna folyás aggaszt, most öt percenként vizsgálom magam.
2017. júl. 23. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szeded a progeszteront, és pihensz, többet nem tudsz tenni. Mindent megteszel, ami rajtad múlik.

Nyugi és drukkolok!

2017. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 marti1986 ***** válasza:
57%
Én is duphastont szedtem a terhességem elején,mert előtte volt egy vetélésem.Mikor szedtem nekem is volt egy pici barnás folyás,de végül minden rendben volt!Már lassan 3 éves lesz a fiam!
2017. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Sok boldogságot mindannyiótoknak!
2017. júl. 24. 01:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Rutascorbint szedhetsz még. Az csak nagydózisú C vitamin,erősíti az érfalat,lehet csak egy hajszálér pattant meg.
2017. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenre annyit mondott az orvos, hogy ha pár cseppet látok, akkor feküdjek le, pihenjek. Értelmes órában hívjam fel, megnéz szívesen, de ne kezdejek el szaladgálni, meg berohangálni a kórházba, mert az egésznek semmi értelme, úgyse tudnak mit csinálni, sőt még rosszabb, ha szaladgálok, lépcsőzök, odamegyünk, ott nyomkodnak, meg vizsgálnak, mintha befekszek az ágyba pihenni. Nyilván görcsök, meg nagyobb vérzés kórházat igényel, de ilyen semmire azt mondta, hogy feküdjek le és jóccakát, semmi egyebet nem lehet tenni úgy sem.
2017. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!