Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás terhesség alatt?...

Barna folyás terhesség alatt? Volt valakinek?

Figyelt kérdés

Megmaradt a baba?

Holnap megyek orvoshoz,mert kevés barna folyásom van,de csak pisi után.

Előtte sárga folyásom volt de arra nem mondott semmit az orvos,amikor utoljára voltam.

Terhességi kort még nem tudni,csak petezsák látszódott az uh-n.

2 hét múlva kellett volna mennem,de így holnap reggel bemegyek.

Most azonnal nem tudok,a gyerekekkel egyedül vagyok,segítségem csak holnap lesz.


2017. jún. 21. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt,haematóma miatt,felszívódott,megmaradt,egészséges lett.

Azt mondják,ha jól beágyazódott,akkor van esély,hogy megmaradjon,de nyilván ez a természetes szelektálódástól is függ.


Reggel menj be,addig minimálisan mozogj csak,amit nagyon muszáj,próbálj feküdni,magnéziumot vegyél be.Szerintem másik orvosi véleménytől is megnyugszol!Én is ezt tenném ebben a helyzetben.

Én a 9.hónaposommal is bementem az elején,amikor pozi teszt ellenére vérezgettem,de nagyobb gyerekekkel én sem mentem volna.Kitartás!

2017. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem volt Ruttascorbint kaptam napi 3x1-et. el is múlt. 7.héten volt meg a 10.héten. ne aggódj minden rendben lesz

most 14+3 napos kismama vagyok :)

2017. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt, ejjelre verzesre valtott es masnap elment a baba. A barnazas konkretan alvadt ver folyasat jelenti, ilyennel nem varunk.......ha adnak progeszteront azzal eselyt kapsz hogy megmaradjon, ha veteles miatt lenne.


En sem vettem anno ezt eleg komolyan es meg is lett az eredmenye. Azota irom mindenkinek hogy legyen esznel es cselekedjen azonnal!

2017. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
jaj utolsó, dehogy alvadt vér. Nekem ezt a nőgyógyászom magyarázta, hogy igen vérnek vér, de olyen kis mennyiségű, hogy a hüvely ph.-ja "kicsapja" és ettől lesz barna a színe. A többivel egyetértek. Számos oka lehet, lehet hematóma, kezdődő vetlélés, progi hiány, de az is lehet, h elmúlik és soha nem derül ki mi okozta.
2017. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hm.Szinten nogyogyasz velemenye az alvadt ver szoval ezzel nem lett senki okosabb. De ez ilyen, az orvosok sem tudnak egy dologra ugyanazt mondani. De egyebkent a lenyeg hogy nem normalis dolog terhessegnel.
2017. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Sajnos csak holnap reggel lesz kire hagynom a gyerekeket.

Egyébként az előbb a wc után sárga folyást tapasztaltam.

Remélem barna már nem lesz. Holnap reggel indulok ezerrel az orvoshoz.

2017. jún. 21. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt. 8 hetesen barnázás, 10 hetesen vérzés, majd 14 hetesen megint vérzés, de az intenzívebb volt mint az előző. Utrogestan 3x2, magnéziumot illetve rutascorbint szedtem. Minden alkalommal ügyeletre mentem, de mindig rendben volt a baba. Sosem tudták megmondani az okát :(

Most 15 hetes vagyok, remelem nem fog többet előfordulni, mert a szívinfarktus kerulgetett minden alkalommal.

Nyugodj meg, néha bizony előfordul, remelem nálad is minden rendben lesz, kellemes babavárást!

2017. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet progreszteron hiány miatt,nekem anno amiatt volt a fiammal,az utro szépen elmulasztotta,igaz utána meg amiatt volt vérzés,h az utro kimarta a hüvelyem... :/ de az legalább a babára nem v veszélyes.Viszont ha sárgás barbás,akkor én gondolnék esetleg egy gyulladásra,vagy fertőzésre is.remélem minden rendben lesz,majd kérlek ird meg mit mondott az orvos
2017. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miújság,voltál dokinál?
2017. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem elhalt a terhesség, később derült csak ki, pedig én is voltam dokinál azonnal.


És a barnázás attól barnázás, hogy oxidáció megy végbe. Ha kevés a vér, gyorsan, ha sok, akkor lassan. (Ha a mensturációs betétet bent hagynád egy napig, abban is megbarnula a vér.)

2017. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!