Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhesnek lenni egy...

Milyen terhesnek lenni egy kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Egy egy eves mellett mondjuk.
2017. júl. 25. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs egységes válasz.

Ha nyugis, mosolygós a gyerkőc, és a terhesség sem megterhelő ( nem hánysz, fitt vagy) akkor remek.

Viszont ha nyűgösködő, rosszalvó a kicsi, akkor bizony rémálom lehet. Erre még egy hányós, alug tudsz állni, ne adj isten veszélyeztetett terhesség pokoli lehet.

2017. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegyik terhességem teljesen eseménytelen volt, gyerekek is, én is egészségesek voltunk, soha nem volt még terhességi tünetem sem. A gyerekek is elég nyugisak voltak, napközben sokat foglalkoztam velük, cserében éjszaka aludtak, mint a bunda.

Öten vannak, a korkülönbségek: 2 év és 8 hónap, 18 hónap, 15 hónap, 17 hónap. Volt, aki azt mondta, nagyobb volt a szerencsém, mint az eszem. :)

2017. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

En ugy felek, hogy terhes vagyok :((

Parommal nem akarunk masodik gyereket, de megolni sem akarom. Gorcsben van a gyomrom.. 6. hetre megjott, 5 napig tartott, most nem jott meg. Nem tudom, azert-e mert nem rendszeres meg. De nagyon felek :((

2017. júl. 25. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 3,5 év a korkülönbség, de a feleségem aránytalanul fáradtabb volt a második terhességénél. Egyszerűen azért, mert első terhességénél, amikortól nem dolgozott (kb. 5. hónaptól), onnantól csak magával kellett délelőtt foglalkoznia. Most meg óvoda után ott volt az örökmozgó kisfiam, aki igényelte a foglalkozást, és éjjel sem igazán aludt jól (és mindig csak anyját akarja olyankor, én hiába mentem át hozzá).

Mondjuk a tiéd még jóval kisebb.

2017. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván védekeztek akkor óvszerrel, ha nem akartok gyereket. Így nincs mitől félned.
2017. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 év lesz köztük. De már most nagyon kivagyok. Közben visszamentem dolgozni. Úgyhogy most úgy néznek ki a napjaink, hogy reggel bölcsi, nekem munka hazafelé kiveszem a kicsit és játszunk estig. De most már így félidős terhesen elég nehezen bírom. És persze főzés mosás takarítás. Szerencsére nagyon jó férjem van és mindenben segít, de ő csak 7 után ér haza munkából.
2017. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
13 hónapos volt a középsőm, amikor terhes lettem a kicsivel. Szerencsémre elég önálló gyerkőc volt. Megtanítottam lépcsőzni, a kádból nem kivettem, hanem fogtam a kezét és fellépett a szélére, ahová lehetett, nem emeltem fel. Nyilván fárasztóbb volt, mint nagytesó nélkül, vagy mint nagyobb nagytesóval, de túlélhető, nyugi. :)
2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vedekezunk, mert meg dokihoz nem tudtam elmenni. Nem hiszem en sem, lehet, csak meg nem allt be a mrnszesz rendesen.
2017. júl. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!