Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek az első várandóss...

Ha valakinek az első várandóssága során kinyílik a méhszája idő előtt, akkor annak valószínűleg a második babánál is ki fog? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válasza érdekelne akiknél ez probléma volt az első terhességnél és vállatak másodikat tehát van saját tapasztalatuk. A "minden terhesség más" választ magamtól is tudom, köszönöm!


Az okát nem derítették ki, hogy miért nyílt ki, de nyilván a kisbaba mellett nem tudok majd annyit feküdni mint az első terhesség során ha ez a jövőben is felmerül.


Szeretnénk második babát, de nem szeretném korházban tölteni a várandósság második felét. (nem feltétlen magam miatt, csak nem szeretném ha hátránya lenne emiatt az elsőszülött gyermekünknek, akkor megoldjuk másképpen)



2017. júl. 28. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél a 30. héten már bő 3 ujjnyira nyitva volt a méhszáj. Engem nem fektetett a doki,nem volt semmi gond, folyamatos kontroll alatt voltam. Végül 35 hetesen megszületett, teljesen egészséges.


Második terhességnél ez volt az első kérdésem, de a doki azt mondta erre nem tud válaszolni, 50-50%. Végül nem volt semmi, a kiírt dátum előtt 1 nappal szültem.

2017. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szuper! :) valszleg nekem sem fognak semmit mondani erre az orvosok. ;) köszi a választ
2017. júl. 31. 20:06
 13/13 anonim ***** válasza:
idő előttk i nyilt méhszájad?
2021. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!