Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Terhes vagyok vagy nem?

Segítség! Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Segítsetek! :( Fogamzásgátlót szedek, de kihagytam egy szemet.... volt hogy barnáztam picit kb 4 nappal meg egy héttel aktus után... tesztek negatívak bár mintha lenne rajtuk valami de nem tudom eldönteni, szerintem inkább csak én haluzom rá. Gyógyszerszünetben nem jött meg. Barnáztam, maszatolgattam, de egyáltalán nem olyan volt mint szokott. Mellfeszülés, ISZONYATOS mindjártmegjön érzés volt napokig, most meg durván hányingerem van. Csütörtökön kellett volna megjönnie, ma újra el kellene kezdenem a bogyót új levéllel... mit csináljak???? :(
2017. júl. 31. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Biztosan kimutatja már ha van valami. Írd meg majd a fejleményeket
2017. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2017. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyèl egy normális tesztet. Mondjuk azt már reggel èbredès után kellett volna használni
2017. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj, és menj dokihoz.


Én sokáig szedtem gyógyszert. Amikor rendesen szedtem, de 1 vagy 2 szem kimaradt, sosem lettem terhes, mindig megjött a megvonásos (még ha barnáztam is a kimaradt tabletták miatt).


Amikor teljesen összevissza szedtem , tehát sokszor nem este, hanem reggel szedtem, az esti sem mindig ugyanakkor, akkor sikerült is teherbe esni. Ekkor nem jött meg a megvonásos, és pozitív lett a teszt.


Szóval mindenképp menj dokihoz.

Mióta szedsz gyógyszert?

2017. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!