Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el otthon hogy...

Hogyan mondjam el otthon hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

1 hònapja van barátom.Ismerik ès szeretik is.Viszont! Ùgy tudjàk,hogy mèg szűz vagyok... szóval,roppant kìnos elmondani hogy terhes vagyok,mert ugye rögtön megtudjàk hogy szex is volt.Nem szoktunk ilyenekről beszélni... hogyan cèlozgathatnék rà,hogy kisbabàm lesz? :)


20/N


2017. júl. 29. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

ba..ki, felnőtt nő vagy. még ha ennyire a szüleidre vagy utalva, akkor is. egyszerűen elmondod, hogy "anya, apa, terhes vagyok". nőlj már fel kicsit, főleg ha már gyereked lesz...

21N (1 éves fiú anyja)

2017. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Kezdd úgy, hogy

Anya! Apa!

Illetve...

Nagymama! Nagypapa! Valami fontosat szeretnék mondani.

2017. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Célozgatni? Azt már megtette a pasid. Egyből gólt is lőtt.

1 hónapos kapcsolatba gyerek? Nem semmi.

Nekem nem azon járna az agyam, hogy hogy mondjam el, hanem hogy mi legyen.. az az igazán nehéz kérdés.

2017. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Terhes vagyok. 2 szó, nem nagy cucc
2017. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk oda álltok elé a pároddal és együtt kozlitek, egyúttal fel is vazolva a jövőre vonatkozó terveiteket, ami lehetőleg nam az ő nyakukrá való szülés lesz
2017. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

#1 Felnőtt nő? Mesélj még..


20 éves vagy, nem gyerek, de felnőtt sem. 20 évesen már lehet gyereked, de te tartsd el és ne a szüleid. Csak mondd el, és kész. Nem hiszem, hogy baj lesz.

2017. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanolyan lazán, vidáman, mint mikor csináltátok. Nyilván nem hülyék a szüleid, gondolhatják, hogy nem maradsz örökre szűz. És biztosan örülni fognak, hiszen szeretitek egymást, stabil a kapcsolat, külön éltek, dolgoztok. Akkor mitől félsz?
2017. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem lesz meglepetés, hogy 20 évesen nem vagy szűz...

A kérdés inkább az, hogy a párod mit szólt? Egy hónap után késznek érzitek rá magatokat, hogy felneveljetek egy gyereket?

Ha igen, hajrá.


A kérdésre válaszolva:

Anya, apa... úgy adódott, hogy kisbabánk lesz.

Szerintem ne célozgass, az 1-2 év után oké, de egy hónap után inkább csak mond el.

2017. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
6-os, mért ne lenne felnőtt nő? Én ennyi idősen mentem férjhez, és azonnal próbálkoztunk is a babával. És ez nem 30 éves dolog, 26 vagyok idén. :)
2017. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, ha ezt meghallják, nem azon fognak kiakadni, hogy nem vagy szűz.
2017. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!