Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet a 12 hetes ultrahang...

Nem lehet a 12 hetes ultrahangról el hozni a képet? Mióta? Ez csak engem csesz fel idegileg?

Figyelt kérdés
Most mondták, hogy ultrahang felvételt a piciről nem kapunk, és nem is lehet vinni se, mer állítólag a vezetőség nem engedi.. Ezt mióta tehetik meg??
2017. aug. 1. 11:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
mármint hogy nem adnak képet róla.
2017. aug. 1. 11:58
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
nálunk sose adtak,telefonnal fényképeztem le,szoval ne idegesitsd magad,magándokim gépe nem tud képet nyomtatni,ott se kaptam,csak mikor 4d-n voltunk
2017. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Ezért járok magánorvoshoz... 500 ft/db, de annyit nyomtat, ahányat kérünk. Mi már 8 hetesen is kaptunk, és azóta is mindig kérdezi, hogy screen shotoljon-e egy cuki pillanatot. :D
2017. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Joguk van hozzá. Az adott kórház térítési szabályzatában leírják, hogy milyen szolgáltatásokat nyújtanak díj ellenében. De a tb nem finanszírozza a képet, egyes kórházak, ha úgy állnak anyagilag, akkor adnak. Valahol pl a terheléses cukorvizsgálathoz vinni kell vinni a cukrot, valahol adja a kórház.

Nálunk pl kinyomtatják a képet, el kell menni a pénztárhoz (persze a kórház legmesszebbi pontján van), ott fizetni kell, adnak egy igazolást róla és utána adják oda a képet.

2017. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%
fogadott orvos vagy sztk? sztk-ban nálunk sem lehet.
2017. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%

a monitort sem fotózhattad? mert ha azt sem, az már nettó bunkóság... :/

eddig adtak? mert ha eddig adtak, akkor tud a gép, de ha eddig sem, akkor lehet, hogy nem is tud a gép csinálni

2017. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

Terhesgondozás során a rendellenességeket szűrik, nem pedig az anyuka "mozizását" támogatja a TB. Drága a tekercs és a festék is, nálunk is csak akkor nyomtatnak, ha gáz van.

Szerintem érthető. Ha szeretnél képet, menj el magándokihoz.

2017. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

Én még a monitort sem láthattam a 12 hetes uh-n. Onnantól nem jártam a kórházba, a kötelező ultrahangokat magán szonográfusnál csináltattam meg, ott mindig kaptunk képet.

A fogadott dokimnál is minden alkalommal kérhettem volna képet, már 7 hetesen is adott.

2017. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk sztk-ba,nem tudom,hogy mennyibe kerül 1 kép,de előre kell kérni csekket majd befizetni és az uh-nál bemutatni aztán adnak képet. Mondjuk azért bizti vannak érdekes esetek mert a magándokim (ő kötelező uh-kat nem csinálhat mert arról nincs vizsgája és nem is szeretne mert akkor még jobban terhelnék) is a kórházi gépet használja,kérés nélkül mindig ad 1-2 képet,de volt amikor mondta,hogy nem tud adni, elfogyott hozzá a papírjuk,de fotózzunk csak. Sztk-s alapon a hallottak alapján összesen 2 doki enged fotózni, ha éppen jó kedve van.

Mondjuk én a genetikai uh-kat mindig magánba csináltattam mert az nem ilyen futószalag és azért ott elég lényeges dolgok derülhetnek ki, a többi uh-nál meg vagy sztk vagy szintén magán..3 gyerek van.

2017. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
Én is magánba járok. Bár nem csak emiatt! A dokim ingyen adja a fotót. Mindig legalább 2 dbot
2017. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!