Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozás alatt kötelező...

Terhesgondozás alatt kötelező a fogorvosi vizsgálat vagy ajánlott?

Figyelt kérdés
Lesz következménye ha nem megyek el?
2017. aug. 2. 07:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Terhesség alatt semmiféle vizsgálat nem kötelező, a terhesgondozás maga sem kötelező, de az ember elmegy mert ez a gyerek érdeke. Én mindhárom terhességem alatt elmentem fogorvoshoz is, kellett is tömni, húzni. Kétszer jártam úgy hogy a gyökérkezelt problémamentes fogam begyulladt és hiába kezelte az orvos, húzás lett a vége mert nem akartam tovább egy rossz fog miatt rizikózni.
2017. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 3. 09:51
 13/13 anonim ***** válasza:
33%

"Hát ne haragudj, de erre mit mondjon az ember. Miért nem nézted meg a törvényt? Abban feketén-fehéren le van írva. Miért nem kérdezted a védőnődet? Miért nem beszéltél a folyósító szervvel? Miért egy anonim fórumnak hiszel, ahol a kérdezők és válaszolók egy része azt hiszi, hogy a lenyelt spermától teherbe lehet esni?"


Beszéltem a védőnőmmel... És ez azt jelenti, hogy máshol már nem lehet utána olvasni? Én sem hiszek el mindent, amit itt írnak... Viszont úgy látom Te is itt vagy, és gondolom nem csak okosítani próbálod itt az embereket.


Szerintem ezzel továbbra sincs semmi gond, hogy itt megkérdezte a kérdező, ez nem jelenti azt, hogy máshol nem.

2017. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!